Skocz do zawartości

[Opinia] te-es.pl

VendeN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa wygląda następująco wbiłem na ts3 o 10:30 i byłem zaskoczony że o takiej godzinie jest 50 nowych użytkowników. Sprawdziłem opis okazało się że osoby mają dziwne nicki i się powtarzają.

2b898bc7796c59adcd3719ba018f63d3.png

Sprawdziłem w bazie IP jednego z botów i kto wbijał dziś pod tym ip. 

9895af975dde0a432f113667238132da.png

Jako pierwszy wyświetlił mi się Sztywny Roman, wrzuciłem go na ts3index i okazało się że to właściciel te-es.pl

bba1eefcff8caadd1edbfb3407e048f3.png

Zbanujcie sobie tego idiote: Ak7iu63uOuiJbptLk4KgDmtMpdA= (Sztywny Roman) 

Nie polecam tego syf ts. 

Duże elo

• Hahaa! 1

@Marcel To sie kurwa powinieneś cieszyć że Ci doszło 50 nowych a nie płaczesz nic takiego się nie stało, padł Ci serwer? Nie papa

@RAFBanuj sobie na ezchuju LOL >

Cytat

Witam, jestem Rafał. Mam 18 lat. Przyszedłem tutaj, bo poleciał permik na jednym z forum XD

Dziękuje dobranoc 

Edytowane przez Hurin

11 godzin temu, Tajson napisał:

To coś złego że wbił ci botami? Może chciał ci pokazać że nie masz zabezpieczonego

Nosz japi****le... Typie zachowujesz się tak jakbyś go jeszcze popierał. Może jak mi pie***lnie massbana albo ddosa w serwer to tak samo napiszesz? Po za tym ciężko żebym w weekend o 6:00 nadzorował ts3 i banował osoby które go botują. Weź się człowieku otrząśnij, masz KidModeratora na Forum o TS3 i zamiast takich ludzi karać to ty jeszcze im kibicujesz, weź czasami pomyśl.

• Lubię to! 1

@Marcel ja mu nie kibicuje mi też wbił Botami żeby mi powiedzieć że niemam tego zabezpieczonego i mi się nie wydaje żeby Ci chciał dedosowac twojego tsa polecam zainstalować sobie anty agozilla 🙂

Edit:

Ja sam polecam ich tsa jak i @Sztywny Roman

Edytowane przez Tajson
  • Smutne... 1

IP: GadamyTu.pl

2 minuty temu, Tajson napisał:

@Marcel ja mu nie kibicuje mi też wbił Botami żeby mi powiedzieć że niemam tego zabezpieczonego i mi się nie wydaje żeby Ci chciał dedosowac twojego tsa polecam zainstalować sobie anty agozilla 🙂

Botami do mnie wbił po to żeby się pobawić no nie widzę innego celu w tym, jak ma jakieś nieznane fetysze że podnieca go to że nabija jakiemuś TeamSpeak'owi osoby o 6 rano to spoko. Tobie zbotował, ale Cię poinformował żebyś to zabezpieczył, a u mnie? Pobawił się i wyszedł. I co mi z tej AntiGodzilli, jak te wszystkie AntyGodzilla  jest do ominięcia wystarczy tylko ruszyć głową bez sensu używać takiej aplikacji bo i tak ktoś znajdzie obejście. 

11 minut temu, Tajson napisał:

Ale jak będziesz miał anty agozilla to jak ktoś ci wbije to go zaraz zbanuje i będziesz miał po problemie 🙂

No ale wychodzi na jedno bo finalnie każdy z nich dostał bana. I jaka jest różnica czy dostał go o 6 czy o 10.