Skocz do zawartości

[Archiwum][Zamknięty][Problem Rozwiązany]Bug z Serwerem po uzyciu restore snapshot

ItsMatrix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja!

Wiec tak... posiadamy Voice VPS na ktorym mielismy 1 virtualny serwer... przez dosc dlugi czas i wszystko dzialalo normalnie. Zdecydowalismy sie dodac 2 serwer virtualny aby zrobic na nim nowy wyglad kanalow bez ruszania 1. Pierwszy raz uzywalem opcji restore snapshot w YatQa i kiedy uzylem tej opcji serwery strasznie mi sie pobugowaly... nie chcialy sie wlaczyc... pisalo blad w konfiguracji... wkoncu udalo mi sie wlaczyc serwer glowny jak i serwer testowy z pomoca hostingu... jednak nadal mam problemy z aplikacja XBOT... wszystkie ID kanalow, ID rang, ID ludzi w bazie danych pozmienialy sie i teraz sa to jakies liczby typu 4093 ... zawsze sa w tysiacach... napisalem config.php w xbocie na nowo i pozmienialem wszystkie liczby ale nadal wystepuja bledy... ktorych sam xbot nawet nie pisze w logach ze cos jest nie tak... na przyklad: sa tabele rankingowe i nie chce aby ranga [BOT] sie liczyla do rankingu "Najdluzej na serwerze" no wiec dodaje ID rangi BOT: 967 do ignorowanych w XBOT... no i nie dziala... mimo ze wiekszosc funkcji dziala to ignorowanie tak jak by nie istnialo... jeszcze jest opcja animowanej ikonki ze daje ID 2 ikonek do xbota a on bedzie co sekunde zmienial jedna na druga... to dzialalo przed tym incydentem a teraz zamiast zmieniac ikonek to XBOT zmienia "i_need_subscribe_power" na id ikonek i wychodzi cos takiego "i_need_subscribe_power:26003434"

Czy ktos wie co sie stalo? I jak moge to naprawic? Na prawde mi zalezy na tym :c 

Edytowane przez ItsMatrix

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.