Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ItsMatrix

[Archiwum][Zamknięty][Problem Rozwiązany]Bug z Serwerem po uzyciu restore snapshot

Rekomendowane odpowiedzi

Heja!

Wiec tak... posiadamy Voice VPS na ktorym mielismy 1 virtualny serwer... przez dosc dlugi czas i wszystko dzialalo normalnie. Zdecydowalismy sie dodac 2 serwer virtualny aby zrobic na nim nowy wyglad kanalow bez ruszania 1. Pierwszy raz uzywalem opcji restore snapshot w YatQa i kiedy uzylem tej opcji serwery strasznie mi sie pobugowaly... nie chcialy sie wlaczyc... pisalo blad w konfiguracji... wkoncu udalo mi sie wlaczyc serwer glowny jak i serwer testowy z pomoca hostingu... jednak nadal mam problemy z aplikacja XBOT... wszystkie ID kanalow, ID rang, ID ludzi w bazie danych pozmienialy sie i teraz sa to jakies liczby typu 4093 ... zawsze sa w tysiacach... napisalem config.php w xbocie na nowo i pozmienialem wszystkie liczby ale nadal wystepuja bledy... ktorych sam xbot nawet nie pisze w logach ze cos jest nie tak... na przyklad: sa tabele rankingowe i nie chce aby ranga [BOT] sie liczyla do rankingu "Najdluzej na serwerze" no wiec dodaje ID rangi BOT: 967 do ignorowanych w XBOT... no i nie dziala... mimo ze wiekszosc funkcji dziala to ignorowanie tak jak by nie istnialo... jeszcze jest opcja animowanej ikonki ze daje ID 2 ikonek do xbota a on bedzie co sekunde zmienial jedna na druga... to dzialalo przed tym incydentem a teraz zamiast zmieniac ikonek to XBOT zmienia "i_need_subscribe_power" na id ikonek i wychodzi cos takiego "i_need_subscribe_power:26003434"

Czy ktos wie co sie stalo? I jak moge to naprawic? Na prawde mi zalezy na tym :c 

Edytowane przez ItsMatrix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty.

Twój temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...