Skocz do zawartości

[Archiwum][Zamknięty][Scam Serwer Prezent] Wyłudzanie hajsu

DShimen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu (z około rok) walczę serwerem/ami pod tytułem "prezent" , "prezentxd" itd.

Problem z nimi jest taki że wchodzą, zapraszają po odebranie nagrody(Pisze to jakiś użytkownik o nicku bota,admina etc. [Nie ma możliwości dania cenzury bo tak trochę zbyt dużo możliwości]).

Odebranie nagrody = wysłanie sms za 30.75 zł potem ban z serwera.

Udało mi się zrobić coś co blokuje ich tak jakby czt. banuje osoby używające massmessage i wstawiające tam jakieś linki lub inne łatwe do blokowania frazy.

Jednak od 2 dni zmienili taktykę i szukają konkretnych osób zwykle 12- pisząc do nich normalnie by wykryć czy to bot czy nie, ma ktoś jakiś pomysł by automatycznie nadal wykrywać taki scam, jakaś opcja czytania prywatnych wiadomości coś.

Ps. Rozważałem zrobienie bota PW czt. jest buforem między graczami i robi on po prostu chat tak jak zwykłe pw. Jest to banalne lecz myślę że trochę zbyt drastyczne.

• Kocham To! 1
  • Hahaa! 1

sOLFHhB.jpg

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.