Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
` .Łukasz.

[Opinia] mypixel.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dziś tj. (10.01.2019) Skontaktował się do mnie heraqu - Technik serwera.  

Skontaktował się ze mną, bo mój administrator (Zastępca Właściciela) Zikoosi - Wszedł do niego na serwer pod nickiem: asdasd ma pretensję do mnie o to, że mój administrator wszedł do niego pod takim nickiem i łamie regulamin na jego serwerze.. Gdzie prawdę mówiąc, nie wiem po co i dlaczego do mnie z tym przychodzi.. Nie opiekuje się serwerem mypixel.pl i jeżeli ktoś łamie regulamin, to odpowiednia do taryfikatora kar, osoba jest karana.. Troszkę mnie śmieszy, a zarazem jestem zażenowany jaki poziom reprezentuje ten serwer. 

Poniżej podsyłam całą rozmowę z konwersacji messenger:

Nr1:

Spoiler

cvHj7gk.jpg

Nr2:

Spoiler

6S8p5jw.jpg

Nr3:

Spoiler

RuG78n9.jpg

Nr4:

Spoiler

XwoeV3V.jpg

Nr5:

Spoiler

2xLqDyZ.jpg

Następnym razem nie idź i nie prowadź projektu w tą stronę. 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 2
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niezły "Technik" dzban nad dzbanami 😄 I taka osoba uważa się za technika jak on chcial licencje AAL na 2 serwery rozdzielić. Cóż może nie potrafi banowac dlatego do Ciebie pisał bo sobie chłopak poradzić nie mógł 😕 przykre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Cooqie napisał:

To niezły "Technik" dzban nad dzbanami 😄 I taka osoba uważa się za technika jak on chcial licencje AAL na 2 serwery rozdzielić. Cóż może nie potrafi banowac dlatego do Ciebie pisał bo sobie chłopak poradzić nie mógł 😕 przykre

Ale licencje AAL można rozłożyć na 2 serwery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Cooqie napisał:

Licencja AAL jest na 2 serwery

Edytowane przez Tajson

IP: GadamyTu.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 2 tygodni czekam, aż support TS3 łaskawie odpowie na ticket związany z naruszeniem zasad NPL, a takowe naruszenie na mypixel'u jest 🙂.

Serwer jak widać nie prezentuje się dobrze. Choć mam wątpliwości czy opiniujemy tu postawę heraqu czy samego serwera, no ale jeśli (nieudolny) technik reprezentuje ten serwer i (prawie) zawsze się wypowiada na jego temat to można uznać to za opinię o serwerze. Na innym forum osoba heraqu'a nie jest zbyt lubiana, sam miałem z nim styczność w ubiegłym roku. Co do screenów, które wstawił Łukasz, to heraqu zaprzecza sam sobie, gdyż wbija na inne serwery i "szpieguje" administrację czy próbuje ukraść ludzi z klanów i kanałów publicznych na "swój" serwer. Jako "technik" chyba nie powinien się wypowiadać w kwestiach serwera, tylko jego właściciele. 

Krótko mówiąc: nie polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi