Skocz do zawartości

[Opinia] PogadajTu.pl (Dawniej xTS24.pl)

slimako
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników.

Chciałbym się podzielić informacjami oraz moją osobistą sugestią na temat serwera PogadajTu.PL (dawniej xTS24.pl)
Więc zacznijmy chronologicznie !

Moja przygoda z tym ts zaczęła się od supportu xBota (moja opinia na temat xBota tutaj), pewnego dnia do nevo ( aktualnie WebX_ ) mówię dawajcie robimy fuzje wszystko sprawnie w jeden dzień ogarnięte w sumie doprowadziłem tsa do stanu 130 użytkowników. Od początku ustaliliśmy z nevo, że ja zajmuje się stroną i xbotem on botami muzycznymi. Kiedy zgłaszałem mu błędy z botami, które sam psuł to się sapał, że czego on ma to robić, a ja nie chicałem się tego tykać, bo nie znałem tego skryptu na boty muzyczne wiec, po co mam pchać łapy w coś, czego nie znam. Pewnego dnia, gdy byłem w pracy dostałem wiadomość

49667119_2206083912759632_7644029987074342912_n.thumb.jpg.45303bcccbba11a9f67f0b8dd7542b75.jpg

To, że graliśmy razem nie oznaczało z nie pilnowaliśmy tsa, mimo gry cały czas miałem na uwadze logi serwera, bo po prostu mam drugi monitor i jak coś się działo to od razu reagowałem, ale w sumie ten wątek nie powstał po to, aby o tym pisać. Stwierdziłem, że skoro już tworzę opinię to przekażę wszystko, co tylko mogę.

Kolejną sprawą jest używacie cracku MBota na serwerze

pewno się boi z przez xbota zniszcze mu serwer xdddd

to potwierdzić może @Diler2013
Kolejnym faktem jest to, że nie uczciwie reklamują swój serwer na innych serwerach nie mogę potwierdzić ze ktoś to robi z adminów, bo osobiście tego nie słyszałem, nawet się nie zdziwię jak mają za uszami puszczanie DDoSa na moją osobę

Teraz trochę o administracji

Mychu - w sumie nic do ciebie nie mam więc skończmy na jednym zdaniu.
Nevo (WebX_) - lizodup, liżesz tak dobrze du** Majce

tsforum.png.0e3d331cc766f61012c16bcbd16f4a5f.png

że masz nawet kid moderatora, w moim odczuciu jesteś osobą fałszywą jednego dnia spoko kumple a kolejnego wrogowie, nie umiesz rozmawiać wystarczyło mi powiedzieć ej zajmij się tym najwyżej ja poprawie nie powiedziałeś nic, tylko po prostu wywaliłeś mnie i iam* z administracji jak nas nie było co było okazem chamstwa.

Lachcio - ranga CEO tylko dlatego, że sponsor

Reszty nie oceniam, bo nic nie mam do nich, normalni ludzie, który rozumieją co robią na serwerze i robią to dobrze.

Tak teraz sobie siedzę na serwerze i widzę, że wasze posunięcie było tragiczne dla serwera, a będzie jeszcze tragiczniejsze przez korzystanie z cracka MBota, ale to już zostawiam supportowi MBota oni wiedzą co mają zrobić

Screenshot_16.thumb.png.ca2bf84310e9a76e664119728e191c92.png

To tyle odemnie
Pozdrawiam Slimako

memik się nie przyją widocznie prawda koli w oczy

🙂Mem ukazuje aktualną sytuację na badziewne forum
Screenshot_14.thumb.png.dc7862cba35713ca84389ca4a967c1db.pngScreenshot_15.thumb.png.2335e0d80312bc0b6d146725cdee67b0.png

Wright. wstydziłbyś się hostować serwer który ma crackowanego MBota 😉

Edytowane przez slimako
  • Kocham To! 2

2 minuty temu, slimako napisał:

w sumie bardziej stracili niż zyskali z tego działania to mi jakoś cieplej na serduszku się zrobiło ;d

to nic tylko się cieszyć że oni stracili a nie ty 😉 a co do ich serwera to z tego co dobrze pamiętam to się reklamowali u mnie lecz nie mam żadnych dowodów żeby  wstawiać opinię 😉

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

Teamspeak3: LuckySpeak.pl

Kontakt: Forum

Cytat

Kolejną sprawą jest używacie cracku MBota na serwerze

to potwierdzić może @Diler2013
Kolejnym faktem jest to, że nie uczciwie reklamują swój serwer na innych serwerach nie mogę potwierdzić ze ktoś to robi z adminów, bo osobiście tego nie słyszałem, nawet się nie zdziwię jak mają za uszami puszczanie DDoSa na moją osobę

Powiedz mi jak to jest ? Skąd wiesz że ma MBOTsa Cracka ??  Przecież sam Diller nie wie kto ma Orginalne MBOYTY 🙂 

PS .  Ja ich nie znam i wgl nie bronie nikogo.  Ale nie raz warto sie powstrzymać niz wymyslac

Edytowane przez Sztywny Roman
  • Kocham To! 1