Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
slimako

Bycie supporterem - Czyli jak wyglądała praca w supporcie XBota.

Rekomendowane odpowiedzi

Bycie supporterem nie jest łatwe, codzienne debilne nie raz błędy "techników" które można rozwiązać w 30 sec, inne bzdety bajery w skrócie robota, która przynajmniej mi dawała satysfakcję przez niesienie pomocy ludziom. Przed przejęciem xBota przez Wertona praca w supporcie była mega przyjemna za sprawą Razora, który trakował nas normalnie

normalnie to znaczy wiedzieliśmy o nowych łatkach podsuwał nam rozwiązania problemów zawsze można było się go zapytać jak nie mogliśmy sobie poradzić

Po zmianie właściciela zaczął się wyścig, aby każdy ugrał co tylko się da. Ja z @krzysieK. Mieliśmy w to wywalone i robiliśmy to, co robiliśmy najlepiej, czyli pomagaliśmy ludziom. W czasie przejęcia przez Wertona aplikacji XBot było nas 4 supporterów potem zmieniło się na 2 supporterów nagle doszedł nowy supporter, który nie wie co zrobić z najprostszym błędem.

ten nowy supporter to kolega Wertona więc rekrutacja w takim przypadku sami wiecie jak wyglądała

Dziś po wywiązaniu rozmowy na naszej grupie na temat tego, że Werton jako właściciel nic nam nie mówi najpierw pisze o jakimś nowym projekcie mówi, że jest, ale żadnych szczegółów nie podaje, od 3mc prosiliśmy BŁAGALIŚMY wręcz o wydanie łatki do website 2.0

niedziałające ikonki

a teraz podsumowanie całego zamieszania. Dziś dowiedzieliśmy się, że nagle aplikacja XBot przestaje być wspierana, na koniec dostaliśmy takiego maila:

image.png.672c013d5146de72b9a49eb8e8cfa841.png.6724ccc52d122a8307d3dbd4aab8baf3.png

Po znalezieniu setek błędów, udzieleniu pomocy setkom osób, przy sprawdzaniu nowych aktualizacji zostaliśmy tak o poprostu wywaleni 🙂
Podsumowując czas spędzony z Wertonem traktował support jako ostatnich śmieci, nic nam nie mówił, do niczego nie mieliśmy praktycznie dostępu. Jego czas pomocy to jest żart, przy jego czasie aktywności

image.thumb.png.2592a6590ea4efadbaba8bf9d4a96505.png

nie było żadnej pomocy z jego strony nie raz było tak że przychodziłem na supporta ludzie na kanałach pomocy piszą nagle na pw że ktoś przeniósł ich ale im nie pomógł. Najlepszym dowodem na nieznajomość tej aplikacji przez obecny zarząd/wsparcie jest sam ts demonstracyjny (xbot-ts3.pl) na którym nawet xbot nie jest skonfigurowany

🙂
W sumie dalej mi się nie chce pisać bo szkoda słów jeśli ktoś ma pytania to zapraszam do pisania z chęcią odpisze na wszystkie. @krzysieK. możesz dodać swoje odczucia będę wdzięczny. 

Teraz kilka ss rozmów na grupie

49813206_2336379286599747_7022150191838920704_n.thumb.jpg.772fbea89c20982648b93ccb63fcf45b.jpg.ac3deb8738a049cb677e9510aaeb21ea.jpg    49756060_2211425279071952_7177382692307075072_n.thumb.jpg.50deb1830d0386a4c620272697e98e80.jpg.d96027dd611cd93b6d5d4f784b97a114.jpg49895499_326067594671358_8034353866155753472_n.thumb.jpg.6a4df554d4c4a20a987adb97899d599a.jpg.6439dac77b680aa28ad678a5169dddf5.jpg  

Edytowane przez slimako
  • Lubię to! 2
  • Kocham To! 1
  • Dzięki! 3
  • Luźna robota. 1
  • Smutne... 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z chęcią chciałbym zobaczyć jakieś dowody oprócz wypowiedzianych słów jak zostałeś "Niby" źle traktowany. Gdzie widzisz jakiś błąd ewentualne kłamstwo w konwersacji naszych rozmów? Aplikacja XBOT oczywiście, że jest kupiona w celu marketingu nad nową aplikacją. Coś w tym dziwnego? Rozumiem, że w tej chwili każdego chcesz wziąć na słodkie oczka, ale nasza współpraca dobiegła końca. Zostałeś grzecznie obniżony rangą, ponieważ jako Właściciel aplikacji mogę decydować kto może pracować u mnie. Jak uważasz kłamie? Zamieść mi dowody jak źle cię traktuje nagrania, ss. Chcę zobaczyć powody, dlaczego nie mogłem w normalny sposób cię usunąć z rangi. Zostałeś w normalny sposób potraktowany, jak i wielkie podziękowania dla Ciebie co zrobiłeś dla Aplikacji. Mogłem wykonać to w sposób bana, blokad, kicków itp. Nie wykonałem tego, ponieważ jak Ty i Ja zasługujemy na szacunek. Czas spędzony w aplikacji nie upoważnia cię do zakazania mi takich działań. Kto niby powiedział o pracy łatwej dla Supportera? Przez mnie kiedyś niby została ona źle oceniona lub poniżona? Dziwne dlaczego kontakt ze mną poprzez TeamSpeak3 w godzinach 16:00 - 22:00 był bez problemowy.

Twój temat został wykonany celowo, no każdy to wie, ale użyj słów, chociaż, że ci przykro, a nie jak ty to ujmujesz zostałeś wyjeb...

Z chęcią możesz mi przedstawić tych Supporterów oraz nową osobę na randze CEO. Nie widzę przeszkody, abyś ich rozliczał co mają robić. Twoim zdaniem przewiduje to tak. ( Ranga = Robota na ten temat ) No sorka to w taki sposób u mnie nie działa. Możesz mieć CEO a pracować na Centrum Pomocy i tak samo jako ranga Support możesz zajmować się ważniejszymi sprawami.

Przedstawiam godziny spędzone przez Ciebie na jednym UID. Widząc moje statystyki oraz wyliczając mi czas z UID jednego z dwóch komputerów, z których jeden nie wyłączam a bardzo mi ciekawie pokazujesz jak mój drugi PC jest zmutowany. No raczej nie jestem w stanie gadać na obu jednostkach komputerowych na raz a korzystać mogę z jednego a drugim afczyć.

Szacunek powinien działać w obie strony i zawszę mój w Twoją masz i będziesz miał.

Pozdrawiam Serdecznie czytających :classic_smile:

Slim.png

Sl.png

Slimak.png

• Lubię to! 1
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki chłopaki 🙂 Sam od Siebie chcę wam podziękować za ten czas który razem spędziliśmy. Życzę dalszego rozwoju.

• Lubię to! 2
  • Kocham To! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Werton napisał:

Z chęcią chciałbym zobaczyć jakieś dowody oprócz wypowiedzianych słów jak zostałeś "Niby" źle traktowany. Gdzie widzisz jakiś błąd ewentualne kłamstwo w konwersacji naszych rozmów? Aplikacja XBOT oczywiście, że jest kupiona w celu marketingu nad nową aplikacją. Coś w tym dziwnego? Rozumiem, że w tej chwili każdego chcesz wziąć na słodkie oczka, ale nasza współpraca dobiegła końca. Zostałeś grzecznie obniżony rangą, ponieważ jako Właściciel aplikacji mogę decydować kto może pracować u mnie. Jak uważasz kłamie? Zamieść mi dowody jak źle cię traktuje nagrania, ss. Chcę zobaczyć powody, dlaczego nie mogłem w normalny sposób cię usunąć z rangi. Zostałeś w normalny sposób potraktowany, jak i wielkie podziękowania dla Ciebie co zrobiłeś dla Aplikacji. Mogłem wykonać to w sposób bana, blokad, kicków itp. Nie wykonałem tego, ponieważ jak Ty i Ja zasługujemy na szacunek. Czas spędzony w aplikacji nie upoważnia cię do zakazania mi takich działań. Kto niby powiedział o pracy łatwej dla Supportera? Przez mnie kiedyś niby została ona źle oceniona lub poniżona? Dziwne dlaczego kontakt ze mną poprzez TeamSpeak3 w godzinach 16:00 - 22:00 był bez problemowy.

Twój temat został wykonany celowo, no każdy to wie, ale użyj słów, chociaż, że ci przykro, a nie jak ty to ujmujesz zostałeś wyjeb...

Z chęcią możesz mi przedstawić tych Supporterów oraz nową osobę na randze CEO. Nie widzę przeszkody, abyś ich rozliczał co mają robić. Twoim zdaniem przewiduje to tak. ( Ranga = Robota na ten temat ) No sorka to w taki sposób u mnie nie działa. Możesz mieć CEO a pracować na Centrum Pomocy i tak samo jako ranga Support możesz zajmować się ważniejszymi sprawami.

Przedstawiam godziny spędzone przez Ciebie na jednym UID. Widząc moje statystyki oraz wyliczając mi czas z UID jednego z dwóch komputerów, z których jeden nie wyłączam a bardzo mi ciekawie pokazujesz jak mój drugi PC jest zmutowany. No raczej nie jestem w stanie gadać na obu jednostkach komputerowych na raz a korzystać mogę z jednego a drugim afczyć.

Szacunek powinien działać w obie strony i zawszę mój w Twoją masz i będziesz miał.

Pozdrawiam Serdecznie czytających :classic_smile:

Slim.png

Sl.png

Slimak.png

Wstawiłeś statystyki które nie działają 🙂

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, slimako napisał:

Wstawiłeś statystyki które nie działają 🙂

Faktycznie wygenerowane są magicznie z proszku a ID kanałów nie są wpisane do Configu.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd posiadam aplikacje x-bot na swoim serwerze, pomoc zawsze była udzielana przez @Werton 

Myślę, że zrobiłeś taki temat tylko dlatego, że zostaliście wyrzuceni z aplikacji. 

Powodzenia w dalszym rozwoju aplikacji. 

Pozdrawiam,

`.Łukasz.

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1
  • Luźna robota. 1
  • Hahaa! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż... Na wszystko przychodzi chyba czas, chyba większość doskonale pamięta jak wyglądała wiekopomna chwila zmiany OWNERA XBOT z @RazorMeister na @Werton - początek zapowiadał się bardzo ciekawie, każdy raczej widział szansę rozwoju projektu i zrzeszenia większej ilości community. 

image.png.dd26a2fad231c43c3a6f307f274e0b72.png

Nie oszukujmy się ale to był pierwszy krok Wertona w którym starał się przekonać obecnych klientów i przyszłych do siebie - ale co się później działo, konferencje na których dużo było powiedziane i obiecane ale cóż.. Doczekaliśmy się super wypasionego PANELU APLIKACYJNEGO - który był zapowiadany jako najlepsza rzecz w historii całego XBOT'a ale jak później się okazało, że BETA PANELU wyłączyła stary system licencyjny i bez większego powiadomienia klientów zmusiła do przejścia na nowy i zakładania kont w panelu, a chwilę później stwierdziłeś, że ten PANEL jest niepotrzebny i będzie przez tylko i wyłącznie jakiś czas 😉 Ciekawe w końcu poprawicie odnośniki i stopki w tym panelu, huh.

image.png.2db3ecc78db4e152bfdf00ae501be479.png

Ale przecież to nic takiego.. Każdy potrafi obiecywać tyle rzeczy ale robić mało, ciekawe skąd to znam.. A czekaj mieszkam w POLSCE, ciekawe czy klienci wiedzą, że XBOT nie jest wspierany przez Ciebie, woops.. Chyba już za dużo powiedziałem ale trzeba to jakoś udowodnić, racja?

image.thumb.png.7a361b528085e8920e1cc77728d7f885.pngimage.thumb.png.e8b60a657056d1a6c68b4f9a842f294f.png

Bonus dla Wertona i jego STATYSTYK które działają:

15 minut temu, Werton napisał:

Faktycznie wygenerowane są magicznie z proszku a ID kanałów nie są wpisane do Configu.

Skoro wygenerowane są magicznie to dlaczego dalej jesteśmy na liście? 

SFbr7BZ.png

Edytowane przez krzysieK.
  • Lubię to! 2
  • Kocham To! 2

image.png.0e8a1e1002b594617aa0639a970e560c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, krzysieK. napisał:

No cóż... Na wszystko przychodzi chyba czas, chyba większość doskonale pamięta jak wyglądała wiekopomna chwila zmiany OWNERA XBOT z @RazorMeister na @Werton - początek zapowiadał się bardzo ciekawie, każdy raczej widział szansę rozwoju projektu i zrzeszenia większej ilości community. 

Pokaż ukrytą zawartość

Nie oszukujmy się ale to był pierwszy krok Wertona w którym starał się przekonać obecnych klientów i przyszłych do siebie - ale co się później działo, konferencje na których dużo było powiedziane i obiecane ale cóż.. Doczekaliśmy się super wypasionego PANELU APLIKACYJNEGO - który był zapowiadany jako najlepsza rzecz w historii całego XBOT'a ale jak później się okazało, że BETA PANELU wyłączyła stary system licencyjny i bez większego powiadomienia klientów zmusiła do przejścia na nowy i zakładania kont w panelu, a chwilę później stwierdziłeś, że ten PANEL jest niepotrzebny i będzie przez tylko i wyłącznie jakiś czas 😉 Ciekawe w końcu poprawicie odnośniki i stopki w tym panelu, huh.

Pokaż ukrytą zawartość

Ale przecież to nic takiego.. Każdy potrafi obiecywać tyle rzeczy ale robić mało, ciekawe skąd to znam.. A czekaj mieszkam w POLSCE, ciekawe czy klienci wiedzą, że XBOT nie jest wspierany przez Ciebie, woops.. Chyba już za dużo powiedziałem ale trzeba to jakoś udowodnić, racja?

Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.png.7a361b528085e8920e1cc77728d7f885.pngimage.thumb.png.e8b60a657056d1a6c68b4f9a842f294f.png

Pokaż ukrytą zawartość

SFbr7BZ.png

Wszystko tu jest wyjaśnione Polecam rozwinąć spoilery

• Lubię to! 1
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, krzysieK. napisał:

Pokaż ukrytą zawartość

Pokaż ukrytą zawartość

Pokaż ukrytą zawartość

Pokaż ukrytą zawartość

SFbr7BZ.png

I gdzie te działania? Hmm może nowa Aplikacja, którą tworzymy i każdy o niej otrzymuje informacje? Dlaczego tylko Ty niby nie widzisz informacji?

7 minut temu, Qmis napisał:

Akurat jest to prawda przez pewien okres pan werton miał w 4 literach klientów sam nawet nie wiedział dla czego ikonki nie działają a wystarczyło na początku config zmienić id permisji co do dalszych informacji @HusajbeR może się wypowiedzieć. 

Chciał bym otrzymać jakieś dowody jeśli osądzasz mnie o takie działania. Nikt nie otrzymał słowa od mnie typu „wypi...". A każdy problem podczas wejścia na Centrum Pomocy jest rozwiązany i klient nie wychodzi bez odpowiedzi jeśli poda informacje w czym jest problem.

• Lubię to! 2
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Werton napisał:

I gdzie te działania? Hmm może nowa Aplikacja, którą tworzymy i każdy o niej otrzymuje informacje? Dlaczego tylko Ty niby nie widzisz informacji?

No masz rację od klientów dowiaduje się nowych rzeczy bo niestety od Ciebie na rozmowie grupowej "ZARZĄD XBOT-TS3.PL" dowiadywaliśmy się jedynie takich rzeczy jako supporterzy 😞 

image.png.c0bdd16fab13a86fff9cc8c5b2b1a755.png

bonus: image.png.9f3871db7c7c985ab7258a617a48c860.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, krzysieK. napisał:

No masz rację od klientów dowiaduje się nowych rzeczy bo niestety od Ciebie na rozmowie grupowej "ZARZĄD XBOT-TS3.PL" dowiadywaliśmy się jedynie takich rzeczy jako supporterzy 😞 

Pokaż ukrytą zawartość

image.png.c0bdd16fab13a86fff9cc8c5b2b1a755.png

bonus: image.png.9f3871db7c7c985ab7258a617a48c860.png

Przydały by się jeszcze jakieś nagrania, które pokazują naszą rozmowe o nowym projekcie ponieważ o nim nie jest pisane tylko ustalane podczas rozmów. ( Projekt podczas pracy pewnie każdy musiał by wiedzieć ponieważ SS każdy z was umie zrobić szybko. Powód masz. Mówione bezpieczniejsze. I o to masz przykład.) Całkiem przypadkowo tylko byli Supporterzy czyli wy pokazujecie swoją aktywność nie macie nawet pojęcia, że jakieś rozmowy są były prowadzone na kanale. Wypowiedziałem się prosto na temat waszych oskarżeń. I mam nadzieje że tą śmieszną „drame" zakończycie. Znajdziecie Sobie nową aplikacje, działalność i też niby napiszecie o tym jak was odrzucili z dalszej współpracy? Takie podejście prezetujecie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Werton napisał:

Przydały by się jeszcze jakieś nagrania, które pokazują naszą rozmowe o nowym projekcie ponieważ o nim nie jest pisane tylko ustalane podczas rozmów. ( Projekt podczas pracy pewnie każdy musiał by wiedzieć ponieważ SS każdy z was umie zrobić szybko. Powód masz. Mówione bezpieczniejsze. I o to masz przykład.) Całkiem przypadkowo tylko byli Supporterzy czyli wy pokazujecie swoją aktywność nie macie nawet pojęcia, że jakieś rozmowy są były prowadzone na kanale. Wypowiedziałem się prosto na temat waszych oskarżeń. I mam nadzieje że tą śmieszną „drame" zakończycie. Znajdziecie Sobie nową aplikacje, działalność i też niby napiszecie o tym jak was odrzucili z dalszej współpracy? Takie podejście prezetujecie.

Niestety nie mam żadnych nagrań bo z Tobą praktycznie nie rozmawiałem bo albo jesteś ZMUTOWANY albo AFCZYSZ w momencie kiedy byłem na serwerze 😜 - Całkiem przypadkowo mogłeś robić coś takiego jak ZEBRANIA albo coś w tym rodzaju? Jakoś wcześniej jeżeli @RazorMeister nie miał możliwości czegoś nam przekazać to robił to @DShimen bądź @MrRobson™ i dziwnym trafem nie było żadnych problemów z komunikacją ani niczym w tym rodzaju, baa.. Każda aktualizacja była również przekazywana w taki sposób jak i dalsze plany na rozwój. Nie wypowiedziałeś się w żaden sposób w tej "śmiesznej dramie" - to ty od połowy naszej współpracy kręcisz i mącisz w każdym możliwym więc nie prezentuj chociaż tutaj takiego podejścia.

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, krzysieK. napisał:

Niestety nie mam żadnych nagrań bo z Tobą praktycznie nie rozmawiałem bo albo jesteś ZMUTOWANY albo AFCZYSZ w momencie kiedy byłem na serwerze 😜 - Całkiem przypadkowo mogłeś robić coś takiego jak ZEBRANIA albo coś w tym rodzaju? Jakoś wcześniej jeżeli @RazorMeister nie miał możliwości czegoś nam przekazać to robił to @DShimen bądź @MrRobson™ i dziwnym trafem nie było żadnych problemów z komunikacją ani niczym w tym rodzaju, baa.. Każda aktualizacja była również przekazywana w taki sposób jak i dalsze plany na rozwój. Nie wypowiedziałeś się w żaden sposób w tej "śmiesznej dramie" - to ty od połowy naszej współpracy kręcisz i mącisz w każdym możliwym więc nie prezentuj chociaż tutaj takiego podejścia.

Czas kiedy raczyłeś wejść na TeamSpeak3 był zbawieniem. Można było zjeść normalnie obiad na spokojnie aczkolwiek te sytuacje były raz na tydzień. Jeśli uważasz, że brakowało ci informacji zawsze jesteś w stanie dopytać u źródła. Mogę cię zapewnić, że wszystko co powinneś wiedzieć oraz co nie mogłeś udostępnić w sprawie dotyczącej nowego projektu było warte tego wykonania. Wiadomości szybko da się rozesłać a w szczególności gdy jesteś obrażony. Zdobyte zaufanie jednak nie było warte ponieważ udostępnianie rozmów nie pokazuje nic mądrego na teraźniejszość i przyszłość. Zapewniam Cię, że gdy byś wiedział sporo o nowych planach i rozwiązaniach z nową aplikacją już by znajdowały się na Forum. Miałeś wszystkie informacje jakie musiałeś mieć i tyle wystarczyło by Tobie do normalnego funkcjonowania. 😊😊😊

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bloszek

A tu taka opina to się wypowiem. To tak! Support jak support był 'szybki' czasami, ale dzisiejsza akcja, z botem @TRAS'a to dla mnie kabaret był. Wybiła godzina 16:47:13 wbiłem do trasa oraz wertona na support ponieważ był problem, z botem(config) po chwili werton poszedł na 'z/w' i my tak, z trasem czekamy czekamy, aż tu nagle werton poszedł do innej osoby. 😮 Minęło 30-40 minut tras zaczął pisać do wertona by wbił ale, nie wbijał po chwili werton napisał mu, że robi przerwę do godziny 20. Nie ma to jak w połowie pomocy iść na tzw. 'zw' a mówią 'klient płaci to wymaga' lecz widzę, że ta zasada nie jest za bardzo stosowana. Lecz ta opinia nie jest opinią 'negatywną' lecz w małym stopniu jest to opinia 'neutralna'.  Pozdrawiam BloszeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Werton napisał:

Czas kiedy raczyłeś wejść na TeamSpeak3 był zbawieniem. Można było zjeść normalnie obiad na spokojnie aczkolwiek te sytuacje były raz na tydzień. Jeśli uważasz, że brakowało ci informacji zawsze jesteś w stanie dopytać u źródła. Mogę cię zapewnić, że wszystko co powinneś wiedzieć oraz co nie mogłeś udostępnić w sprawie dotyczącej nowego projektu było warte tego wykonania. Wiadomości szybko da się rozesłać a w szczególności gdy jesteś obrażony. Zdobyte zaufanie jednak nie było warte ponieważ udostępnianie rozmów nie pokazuje nic mądrego na teraźniejszość i przyszłość. Zapewniam Cię, że gdy byś wiedział sporo o nowych planach i rozwiązaniach z nową aplikacją już by znajdowały się na Forum. Miałeś wszystkje informacje jakie musiałeś mieć i tyle wystarczyło by Tobie do normalnego funkcjonowania. 😊😊😊

To do konkretów. Proste jedno pytanie. Kiedy latka do website oraz panelu lidera ? Nie po to zapłaciłem ja i inni aby to nie działało a to nie są dla wszystkich małe pieniądze 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, slimako napisał:

To do konkretów. Proste jedno pytanie. Kiedy latka do website oraz panelu lidera ? Nie po to zapłaciłem ja i inni aby to nie działało a to nie są dla wszystkich małe pieniądze 

Co ma fix do Twojego zakończenia współpracy? Nagle zmiana tematu ale szybko. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

giphy.gif

Ja chciałbym tylko to zostawić nawet za cenę warna 🙂 Dziękuję

Luuudzie powiem waaaam prawdę, smutną ale prawdziwą...

Kupił xbota więc nie dostał kasy za większość z was bo kapuste powinął razor, więc normalną sprawą jest doprowadzenie xbota do EOL aby sprzedać wam nową własną pewnie drożej ważne, że zarobi więcej niż na xbocie gdzie dostał marne $... Normalna sprawa w biznesach skupowanie konkurencji i zamykanie aplikacji / zachęta do przejścia do siebie

Edytowane przez daffyy
  • Lubię to! 2
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Werton napisał:

Bo za moich czasów nie doczekałem się tego fixu bo znajomość tego bota przez was jest nikła co dała do pokazania ostatnia latka 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, slimako napisał:

Bo za moich czasów nie doczekałem się tego fixu bo znajomość tego bota przez was jest nikła co dała do pokazania ostatnia latka 🙂

Znajomość BOTA. No bardzo ciekawe po co Fix, który został udostępniony.  Pewnie pusty i nie poprawiona funkcja już wgrany?  Co ma znajomość BOTA oraz działania w Aplikacji gdy temat tyczy się Twojej przykrości opuszczenia ekipy. 😇😇😇

15 godzin temu, bloszek napisał:

A tu taka opina to się wypowiem. To tak! Support jak support był 'szybki' czasami, ale dzisiejsza akcja, z botem @TRAS'a to dla mnie kabaret był. Wybiła godzina 16:47:13 wbiłem do trasa oraz wertona na support ponieważ był problem, z botem(config) po chwili werton poszedł na 'z/w' i my tak, z trasem czekamy czekamy, aż tu nagle werton poszedł do innej osoby. 😮 Minęło 30-40 minut tras zaczął pisać do wertona by wbił ale, nie wbijał po chwili werton napisał mu, że robi przerwę do godziny 20. Nie ma to jak w połowie pomocy iść na tzw. 'zw' a mówią 'klient płaci to wymaga' lecz widzę, że ta zasada nie jest za bardzo stosowana. Lecz ta opinia nie jest opinią 'negatywną' lecz w małym stopniu jest to opinia 'neutralna'.  Pozdrawiam BloszeK

Bloszek ta opinia wystawiona jest bez sensu bo w tym czasie pisałem z TRASEM na FanPage. Jak się możesz ta to wypowiedzieć. Nie mogę zrobić chwili aby kolacje zjeść około 20? Jestem człowiekiem. Ta opinia Jest bez przyczyn gdy to Tras wszedł na CP i jego tu słowa powinny być. Ty zostałeś wrzucony do mnie to byłeś na poczekalni.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Werton napisał:

Ja tylko wspomnę że to temat w "

Strona główna

Dział - Ogólny

Użytkownicy

Opinie o Użytkownikach

"Bycie supporterem - Czyli jak wyglądała praca w supporcie XBota."

Czt. Tu się pojawia wątek kogoś i różne zdania, im mniej lania wody a więcej konkretów tym bardziej przejrzysty wątek i ktoś ma większe szanse na wyciągnięcie własnej opinii.

• Lubię to! 2

sOLFHhB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, daffyy napisał:

giphy.gif

Ja chciałbym tylko to zostawić nawet za cenę warna 🙂 Dziękuję

Luuudzie powiem waaaam prawdę, smutną ale prawdziwą...

Kupił xbota więc nie dostał kasy za większość z was bo kapuste powinął razor, więc normalną sprawą jest doprowadzenie xbota do EOL aby sprzedać wam nową własną pewnie drożej ważne, że zarobi więcej niż na xbocie gdzie dostał marne $... Normalna sprawa w biznesach skupowanie konkurencji i zamykanie aplikacji / zachęta do przejścia do siebie

Nic mnie w tych działaniach nie dziwi i do nich dąże. I tą opinie popieram. Tak samo jak w Aplikacji wykonuje się działania to tak samo i w pracownikach. Zmiany na dobre polegają na wielu działaniach i to dośyć niełatwych.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie ode mnie: jakich działaniach?

Przychodzę do ciebie na serwer z pytaniem co do nieprawidłowości na stronie, a jedyną odpowiedź jaką uzyskuje to, że to mój problem, bo tylko mi to nie działa. Co do czego się okazuje po rozmowach na twoim serwerze byłem którymś z kolei klientem, z tym samym problemem, którego odesłałeś, bo nie chciałeś się przyjrzeć  co się dzieje. To nazywasz działaniami? Owszem działania do zrujnowania aplikacji, to się zgodzę 

• Lubię to! 3
  • Kocham To! 4
  • Smutne... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dave napisał:

Przychodzę do ciebie na serwer z pytaniem co do nieprawidłowości na stronie, a jedyną odpowiedź jaką uzyskuje to, że to mój problem, bo tylko mi to nie działa. Co do czego się okazuje po rozmowach na twoim serwerze byłem którymś z kolei klientem, z tym samym problemem, którego odesłałeś, bo nie chciałeś się przyjrzeć  co się dzieje. To nazywasz działaniami? Owszem działania do zrujnowania aplikacji, to się zgodzę 

Każdy chce zarabiać a najprostszym sposobem jest jak już pisałem EOL aplikacji 🙂 czyli brak supportu i brak aktualizacji w celu "zmuszenia" klientów na przejście na coś nowego w tym przypadku nowa własną aplikacje 🙂

Nic w tym dziwnego, 80% z was by tak zrobiło gdyby miało okazję. Co do "pozbycia" się supporta a raczej sposobu to jest ob daleki od ideału ale nie zapominajmy kto jest właścicielem bota i ta osoba może sama decydować co się z nim dzieje 😛

P. S nie musicie zamazywac jego danych ponieważ posiada konto na fb jak i fanpage gdzie widnieją jego dane, więc sam je udostępnia. 

Bierzcie pod uwagę, że xbot został wrzucony na różne fora co tylko przyspieszyło taki koniec, bot za darmo! = klienci.... Pamiętajcie, że grupa polish onion to jednak większość Polaków 

I nie, nie mam nic wspólnego z Wertonem a nawet go nie znam, ale tak działa prowadzenie jakiegoś biznesu 

Edytowane przez daffyy
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Dave napisał:

Poruszyłeś tu trochę sporo tematów i już rozpisuje Ci na nie odpowiedzi.

1. Nowe działania:

Tak jak wspominasz tu jakie działania. Stawiamy nowy projekt dotyczący nowych aplikacji na rynek więc słowa "Zrujnowania" możesz używać gdzieś indziej. Ponieważ nowy projekt powstaje za następstwo starej.

2. Support dla Ciebie:

Aby użyć takich oskarżeń musisz mieć dowody. Pierwszą czynnością po zweryfikowaniu, w czym jest problem podaje każdemu rozwiązanie, aby ingerencja przez mnie na niego maszynie była ostateczna.

3. Tematyka prowadzenia rozmowy:

Rozpoczęliśmy temat obniżenia rangą obu Supporterów. Oczywiście każdy wiedział, że powstaje nowa aplikacja po zakupie aplikacji XBOT więc mój drogi na chwile obecną podjęte są przez mnie takie działania a na pewno jeszcze   sporo się zmieni na dobro nowej aplikacji tak, aby i też stara nie została poszkodowana. Nic nikogo nie upoważnia do nie możliwości wykonania takich czynności.

Kończę dalszą odpowiedź na ten temat. Widzę, że koledzy Hubert W oraz Krzysiek S już nic nie dopisują. Mam nadzieje, że wasze większości pytań oraz odpowiedzi zostały przez was zweryfikowane.

• Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Werton napisał:

Znajomość BOTA. No bardzo ciekawe po co Fix, który został udostępniony.  Pewnie pusty i nie poprawiona funkcja już wgrany?  Co ma znajomość BOTA oraz działania w Aplikacji gdy temat tyczy się Twojej przykrości opuszczenia ekipy. 😇😇😇

Temat nie tyczy się "jego przykrości opuszczenia ekipy (więcej emotek, pokaż swoją dojrzałość emocjonalną)", a całokształtu bycia supporterem za twojej kadencji jako właściciel aplikacji, Twojej osoby oraz aktualnego XBOT'a. Jeżeli próbujesz odwrócić coś przeciwko komuś innemu pierw przyjrzyj się bacznie w jakim temacie i dziale jesteś. 

Co ma znajomość "BOTA" do prowadzenia aplikacji bądź jak ty to nazywasz 'FIRMY" która nie jest nigdzie zarejestrowana? - Bardzo proste, posiadasz ogromne braki,  nie potrafisz poradzić sobie z najprostszymi błędami, a już nie wspominając o próbie pomocy dla większości osób. Przyznam czasami udaje Ci się rozwiązać jakiś problem ale wydaje mi się, że głównie z NOWYM SYSTEMEM licencyjnym który wszedł w życie z super innowacyjnym PANELEM APLIKACYJNYM który początkowo promowałeś jako najlepszą rzecz która została wprowadzona za twojej kadencji i daje tyle możliwości rozwoju. Oczywiście ponownie potrafiłeś jedynie rzucić słowa na wiatr bo jak się później okazało przy naszej wymianie zdań stwierdziłeś, że nowy system licencyjny: 

image.png.9e99f224000496352d62fdad61d9ba1e.png

Ale cóż to.. Jak się okazało po kilku dniach stabilności działania licencji nie było, bo przecież wybrałeś osoby do BETY PANELU APLIKACYJNEGO która i tak się nie odbyła bo stwierdziłeś, że zmusisz każdego klienta do obowiązkowego przejścia na NOWY SYSTEM - wiele osób miało i ma do tej pory problem z licencjami, a co dopiero WEBSITE 2.0, Podobno kilku botów na tej samej licencji również nie dało się odpalić ale jak Ci to pokazałem wraz z @slimako to zlałeś to rzucając się do mnie, że zacytowałem Ciebie w tej kwestii 😉 Do reszty się nie odniosę bo tak naprawdę każdy wie jak to się ma do obecnego stanu rzeczy.

1 godzinę temu, Werton napisał:

1. Nowe działania:

Tak jak wspominasz tu jakie działania. Stawiamy nowy projekt dotyczący nowych aplikacji na rynek więc słowa "Zrujnowania" możesz używać gdzieś indziej. Ponieważ nowy projekt powstaje za następstwo starej.

Taadam.. Czar prysł twojej konferencji z klientami na której tylko i wyłącznie obiecywałeś, tak samo jak rzeczy które mówiłeś nam w momencie przejmowania aplikacji. Obstawiam, że nie znajdę żadnej osoby która potwierdzi, że jest aktualnie inaczej oprócz twoich znajomków. - Więc jak widzisz nie tylko ja twierdzę, że dążysz do zrujnowania aplikacji, dlaczego? Może dlatego, że nawet nie poinformowałeś klientów ani NAS jako supporterów wcześniej tylko z dnia na dzień stwierdziłeś, że aplikacja XBOT nie posiada WSPARCIA.

2. Support dla Ciebie:

Aby użyć takich oskarżeń musisz mieć dowody. Pierwszą czynnością po zweryfikowaniu, w czym jest problem podaje każdemu rozwiązanie, aby ingerencja przez mnie na niego maszynie była ostateczna.

Oczekujesz dowodów? Mnie i @slimako również w jakimś stopniu starasz się pogrążyć ale nie pokazujesz żadnych dowodów ani argumentacji na ten temat  ale na Ciebie już każdy musi dostarczyć multum dowodów bo opinia osób postronnych jest już ble, ohydna - to wygląda jakbyś udawał się za perfekcyjną osobę i nie przyjmował do siebie opinii swoich WŁASNYCH KLIENTÓW, większość to potwierdzi.

3. Tematyka prowadzenia rozmowy:

Rozpoczęliśmy temat obniżenia rangą obu Supporterów. Oczywiście każdy wiedział, że powstaje nowa aplikacja po zakupie aplikacji XBOT więc mój drogi na chwile obecną podjęte są przez mnie takie działania a na pewno jeszcze   sporo się zmieni na dobro nowej aplikacji tak, aby i też stara nie została poszkodowana. Nic nikogo nie upoważnia do nie możliwości wykonania takich czynności.

Kto rozpoczął temat obniżenia rangą obu SUPPORTERÓW? Tylko i wyłącznie ty.. ale czekaj, czy ty właśnie napisałeś, że KAŻDY PO ZAKUPIE wiedział, że powstaje nowa aplikacja? To są przez Ciebie podjęte działania, czyli olanie starych klientów i nie informowanie ich o powstaniu NOWEJ APLIKACJI? Bo dziwnym trafem, JA jako długotrwały współwłaściciel pewnych licencji od aplikacji XBOT oraz supporter jedyne co wiedziałem to to, że planujesz rozwinąć XBOT'a i wprowadzić nowości do właśnie niej, wspominałeś o napisaniu swojego własnego CODERA.

Kończę dalszą odpowiedź na ten temat. Widzę, że koledzy Hubert W oraz Krzysiek S już nic nie dopisują. Mam nadzieje, że wasze większości pytań oraz odpowiedzi zostały przez was zweryfikowane.

Nie dopisują bo cytując twoje wieczne wytłumaczenie, mamy SZKOŁĘ i PRACĘ - ale cóż.. Niestety nie wyraziłem Ci zgody do napisania początkowej litery mojego nazwiska bo w aktualnym momencie co trzeci użytkownik może znaleźć moje konto na Facebooku, pozdrawiam.

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi