Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
D0M1N000

Opinia Maja. / Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to że osoba jest rozpoznawalna w internecie, robi grafiki itd. Nie widzę problemu żeby opinia o tej pani wleciała.
Czekam na wasze opinie.

Niżej podsyłam grafiki z pewnej strony na FanPage
47324605_1266303523509961_8099175355127955456_n.jpg.d556d441f4f5c97fd5709ea6833ead0e.jpg47127685_1264981963642117_5315911787109941248_o.thumb.jpg.fcdbc89f10a9ec959833aedcba0cce2d.jpg49746370_1288303677976612_3632509379896410112_n.png.aebb9a70ec8c6618a9b40e4e6cf11ce6.png46663936_1260409307432716_2781002607039086592_n.jpg.2c3a7dbbeef1b8799fbf5fddda7a084a.jpg47367538_1266764956797151_4998897231630172160_n.thumb.jpg.d60c7ec70f80c1c589d31c37c81659e7.jpg

PS. Post zrobiłem na prośbę osób, które bały się dodać taki temat 🙂 

Edytowane przez D0M1N000
  • Lubię to! 1
  • Kocham To! 3
  • Luźna robota. 2
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam osoby, uważa się za pempek świata to się nazywa tupet, postawiła ts i jakieś głupie forum i już myśli że jest jakaś królowa. Nastolatka z problemami psychicznymi. Dlaczego ktoś bal inny się to wstawić? Beka z niej 

• Lubię to! 2
  • Kocham To! 4
  • Luźna robota. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezrównowazona psychicznie, oskarżała mnie o jakieś boty z nickiem „jebac maje” gdy ja miałem ja w głębokim poważaniu i bym na to nie wpadł xD

• Lubię to! 1
  • Hahaa! 2

ts.krzysiekn.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tak dodam, że osoba jest niespełna rozumu.. Wyrażamy opinie o niej tutaj, ona banuje mnie tam u siebie z powodem ''Obraza'' Po czym w dziale ''Zbanowani'' Dodaje temat, nazywając mnie hipokrytą. Hiporytką jeseś Ty grubasie, bo w tym momencie to też Ty mnie obraziłaś i taki reprezentujesz poziom. Krótko mówiąc, mam gdzieś tego Twojego bana i Twoje a przepraszam, nie twoje forum.. Bo jedynie co to masz prawa do forum a nie całej serwerowni. 

https://gyazo.com/354efbe8dc6de49ecb5d6ea08c2581a3

XD

• Hahaa! 1
  • Smutne... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam pani ponieważ :  Podjąłem współpracę z Tsowicze.pl i od razu zostałem źle oceniony jako serwer ts3

SS:

46096499_1252241064916207_5778120989091037184_n.png.443038e3f2656c39adb0b4e20e3126ed.png

• Hahaa! 3
  • Smutne... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba która robi ikony za kasę a jeżeli ostatnio wyciekły to nie chce jej się nawet nic zrobić polatałem po różnych forach nie będę tutaj robił reklamy ani nic , po prostu szkoda mi kasy na taką osobę wydała osoba na te ikony można powiedzieć głupie 50 zł tak ... a ikony połowa jest z roku 2017 .... szkoda mi osoby która za te ikony zapłaciła dlatego pisze aktualnie ten komentarz aby nikt nie przejechał się tak jak on tutaj przesyłam wam dowody

xXIN1Cq.jpg

• Lubię to! 1
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Cloud napisał:

Osoba która robi ikony za kasę a jeżeli ostatnio wyciekły to nie chce jej się nawet nic zrobić polatałem po różnych forach nie będę tutaj robił reklamy ani nic , po prostu szkoda mi kasy na taką osobę wydała osoba na te ikony można powiedzieć głupie 50 zł tak ... a ikony połowa jest z roku 2017 .... szkoda mi osoby która za te ikony zapłaciła dlatego pisze aktualnie ten komentarz aby nikt nie przejechał się tak jak on tutaj przesyłam wam dowody

xXIN1Cq.jpg

pierdolnieci sa ci co placa za ikony ktore po necie sie walaja 🤞

• Lubię to! 2
  • Kocham To! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.01.2019 o 18:18, Cloud napisał:

Tak tylko wcześniej nie mieliśmy okazji ich ujrzeć 🙂 

Co Ty pierdolisz :classic_laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maja była tak oburzona naszym zachowaniem, że postanowiła wystawić opinie na nasz temat.

Przechwytywanie....PNG.2672f749f9fb22896104c2fce723b86c.PNG

Dodatkowo tak ją podnieciła ją ta drama, że dodała post na swój "FP".

xdd1.PNG.f24d34a8ed79125d466fd8d63bb5490c.PNG

Paweł MF

nie wklejamy screnów z innego forum 

Note added by Paweł MF

• Lubię to! 2
  • Kocham To! 1
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba znana głównie ze swojego forum, tworzy ikonki na zamówienie - już nie wspomnę o tym, że połowa tych ikonek w późniejszym czasie zostanie ponownie odsprzedana lub wystawiona w dziale do pobrania. 😉

• Lubię to! 2
  • Luźna robota. 1
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LataFX

Serdecznie mogę polecić użytkowniczkę. Z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuję swoją pracę oraz zawsze stara się pomagać innym, jest również osobą przyjazną i zawszę da się z nią dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam, ukrywa opinie o sobie i banuje "niewygodnych" dla niej. 

• Lubię to! 2
  • Kocham To! 2

Bez-nazwy-1.gif.5430f64f02a1feb8d63204b154fd0a72.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba niepełnosprytna oraz bardzo tępa.  Nie chce mi się tutaj rozpisywać, wystarczy wejść w ten link i sobie wszystko ładnie poczytać.

• Kocham To! 5

I'm good

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko mówiąc - ma więcej ego niż iq, każdy kto się o niej wypowie negatywnie, bądź w sposób który jej nie odpowiada, zostaje banowany i odcięty. Nie jest warta uwagi. 🙂

• Kocham To! 4
  • Hahaa! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja się trochę rozpiszę. 🙂
Na początku sprawia pozory ogarniętej i miłej osoby, jednak po dłuższym czasie znajomości z nią wychodzi jej gorsza strona.

• Podwójne standardy i hipokryzja.

PRZYKŁAD: Tutaj jest tego sporo do wymieniania i myślę, że sami dobrze je znacie, ale posłużę się jednym: Stwierdzanie, że członkowie kułeczka są obsesyjnymi stalkerami tego, co robi. Oh welp, czy to nie Ty przypadkiem wyszukałaś prywatnego TSa ludzi z mojej szkoły po to, by napisać do mojego znajomego (członka kułeczka), który napisał mniej przychylne słowo wobec Twojego chłopaka? XD

• Odcinanie się od krytyki na swój temat.

PRZYKŁAD: Zamknięcie tematu z opinią o niej na swoim forum, gdy administracja pewnego serwera napisała o niej nieco mniej przychylnych zdań.

• Tworzenie wokół siebie "safe space'u" osób, które na forum faworyzuje.

PRZYKŁAD: Dobrym przykładem tu będzie ten post: link. Po dyskusji z osobą ze screenów jedyną karą, jaką owy osobnik otrzymał, był ban na 3 dni. Ja natomiast wyrwałem bana permamentnego za... osoby z którymi się przyjaźnię, mimo że forum w żadnym stopniu w tym czasie nie obrażałem, a wręcz byłem jednym z twórców contentu na niego. 🙂

• Podwyższone ego, uważanie się za "pępek świata" i stawianie każdego innego poniżej siebie.

PRZYKŁAD: Czy muszę tu cokolwiek dodawać? Myślę że każdy to widzi poza jej zaślepionymi poddanymi xD

Przyznam szczerze, też nie jestem jakąś idealną oraz czystą osobą, też mam swoje brudy za uszami i pewnie nie jestem odpowiednią osobą do mówienia o niektórych tematach, jakie tu zawarłem (nie zdziwię się, jak "brudy" na mnie w niedługim czasie również zostaną gdzieś wyciągnięte z poparciem jakiś SSów sprzed roku), jednak ja potrafię się do nich przyznać, wziąć je na klatę i brnąć do przodu, w przeciwieństwie do omawianej tu osoby.
Więcej pokazów tego, jaką osoba naprawdę jest M. możecie przeczytać tutaj: fanpage kuleczkofanpage hejted: serwery ts3

• Kocham To! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem nad tym chwilę, a niedawno do znajomych napisałem co tak naprawdę myślę o tej osobie.

Ludzie mogą powiedzieć: "HEH KOLEJNY HEJTER" - oczywiście na tym forum praktycznie kogoś takiego nie znajdziemy, byłoby tak na konkurencyjnym, na którym z chęcią podzieliłbym się również tą samą opinią, lecz zaraz po jej wstawieniu pewnie by znikła z niewiadomych przyczyn, gdybym w ogóle mógł tam pisać XD.

Zanim wkleję chciałbym jeszcze powiedzieć, że wymieniane są w tym osoby, do których totalnie nic nie mam, bo ich nie znam - Maję, tak jak będzie to poniżej - znałem kiedyś dość dobrze.

Również napomnę o tym, że mógłbym bardziej szczegółowo pisać na jej temat, ale po prostu mam ciekawsze rzeczy do roboty, a nadarzyła się taka okazja (dowiesz się jeśli przeczytasz do końca). 

Może pominąłem jakieś fakty, może coś przekręciłem - nie zaprzeczam, lecz jestem pewien raczej co do 90% tego co tam napisałem.
~

Co ja mogę powiedzieć... Znam, a raczej znałem Maję od końca listopada 2014roku, kiedy na kanale, na którym siedzieliśmy ze znajomymi wbiła jakaś dziwna osoba z damskim głosem i nadawała rangi. Z początku była naprawdę bardzo pozytywnie zaangażowana w to wszystko, przejmowała wieloma problemami serwera i nie tylko. Lecz mam wrażenie,że w jakiś sposób ukrywała swoje prawdziwe oblicze. Z jakiegoś powodu, Pitutek(myślę,że raczej nieznana osoba, która była wlasiciclem serwera, na którym ją poznałem) wkurzył się na nią, po czym chyba dostała propozycję od MrRobsona, aby zostać u niego administratorką i tam znowu zaczęła coś robić. Oczywiście, zważając na to,że jest kobietą, potrafiła sobie owinąć chłopaków wokół palca, szybko pięła się po szczeblach administracyjnych i miała jedną z wyższych rang. Później jakoś to wyszło,że serwer przestał istnieć, Robert poszedł na Multi-ts.com.pl i w sumie tam chyba była ona też chwilę, Ale pewien nie jestem... mógłbym opisywać dalej inne serwery, lecz jest to mało istotne, ale i tak w końcu kończyło się na tym,że był totalny foch na właściciela X serwera i szła gdzieś indziej. Pisała o mnie opinie, myślałem,że napisze coś ciekawego, a ona tylko napisała,że wiele razy mi pomogła XD! W sumie przez jakiś czas uważałem ja za swego rodzaju dobrą znajomą, może nawet przyjaciela, sam myślę że ona też miała ze mną dobry stosunek. Ale ona postanowiła teraz wypomnieć to,że może ze 2 razy dała mi jakąś ikonkę, którą chciałem, a raz zrobiła dla mnie paczkę ikonek. Jeżeli dla niej pomoc komuś trochę bliskiem jest czymś, co będzie wypominać po latach to tylko świadczy o niej. Wracając do owijania wokół palca... Czy nie widzieliście takich sytuacji wcześniej? Może ktoś ją znał jak była na serwerze KlassKaia, wtedy z nim była wielka miłość, potem go wyzwała. XD! Kojarzycie Matexa? Na początku też miała chyba z nim bliska relacje. Później go wyzywała... szmatex i ludzi na jego serwerze. Potem jakoś się znowu dogadali, on znowu jej zaufał i hostuje jej tak naprawdę serwer xD potem co? Trele. Nie dam sobie ręki uciąć,Ale on mi chyba mówił coś,że ona chciała coś do niego bardziej, a on nie. Kolejna taka sytuacja XD dalej... Wright? Chłop miał potencjał... Czyżby znowu podobna sytuacja? Mam wrażenie że laskę ciągnie do wszystkiego, co mogło by ją utrzymać, a faceci,że myślą ch*jem, a nie głową to lecą za tą, w sumie niezbyt ładną, Ale potrafiącą omamić, laską xD A teraz inna kwestia - większość osób, które ją kiedyś poznało, zależnie od charakteru, tak myślę, nagle obrócili się totalnie przeciwko niej i obrażają ją na każdym kroku... Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt,że ta grupa, odkąd pamiętam, zwiększa się coraz bardziej. Dlatego po raz kolejny odniosę się do tego,że prawie każdy, kto ją pozna, tak dokładniej, zawodzi się na niej i myślę, że nie bez przyczyny. Każdy dobrze wie jaka jest Maja na dzień dzisiejszy, ta wiadomość i tak niczego nie zmieni, ale mi się nudziło na kiblu, to ją napisałem, z fartem

~

ps. chciałbym mieć dostęp do starych rozmów z nią, bo bym wstawił tak jak ona i jej boj wstawiają jakieś brudy przeszłości, które tak naprawdę nikogo nie interesują, ale wywaliłem wszystko co związane z tą osobą + sama mnie zablokowała na fb niedawno XD pozdro elo

ps2. kiedy się już tak rozpisałem to moglibyście serio zbastowac z tymi śmiesznymi opiniami, niedawno rozmawiając z XaNeZem i Pawłem MF doszliśmy do konsensusu, że te opinie ssą pałkę mocno, a jedyne co robią to ośmieszają najczęściej osoby, które to tak naprawdę piszą (JA TEŻ TO PISZĘ XD DDXDXD) wiem,że może przeczytają to jakieś osoby od majeczki więc elo mordeczki kiedyś się przejedziecie na niej jak każdy XDDD. A te opinie nie prowadzą do niczego, dlatego, że społeczność na obu forach ogarnicza się do osób, które w jakimś większym stopniu siedzą w teamspeakach, czyli grupka 50-100 osób max, osoby które znają się praktycznie każda między sobą i dlatego to do niczego nie prowadzi

dobra juz koljnego ps nie dodam i się z wami żegnam tak serio,kocham was wszystkich bo wszyscy macie tak nasrane w głowach, że siedzicie na w tych teamspeakach XDDDDD

• Kocham To! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba ta ma na prawdę problemy psychiczne. Tak jak napisał @Angel.

Nie może pogodzić się z tym ze usunąłem i niej na forum wszystkie swoje tematy z aplikacjami i poradnikami. Ból dupy sprawił ze je przywróciła 😢 Smutna buźka dlatego ze jest to po prostu smutne. Nie mozna śmiać się z zaburzeń psychicznych 😞 

• Kocham To! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Screenshot_1.png.a92ddea01b236ccbb353a956f693936c.png

(za napisanie że mam problem tylko do niej a nie całego jej syfu co się wokół niej kręci.)
Oj upsik kogoś dupka zapiekła no ale cóż..
Mnie także nie obchodzi twoje zdanie więc mi go nie narzucaj hipokrytko. (wiem że to czytasz lub twoje przydupaski)

Edytowane przez codem
  • Kocham To! 3

Bez-nazwy-1.gif.5430f64f02a1feb8d63204b154fd0a72.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Angel. 

Cytat

Trele. Nie dam sobie ręki uciąć,Ale on mi chyba mówił coś,że ona chciała coś do niego bardziej, a on nie

nic takiego nie mówiłem XD

• Luźna robota. 1
  • Hahaa! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to moja wypowiedź na temat wrednej

Cytat wrednej

taxd.thumb.PNG.c29a7ed4c9b2ab5d9842a4e94a0c0652.PNG

powiem Ci wredna, że ty każdemu wstawiasz negatywną opinię jak odejdzie /lub zostanie wywalony z twojego forum 😜 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 2

Pomogłem? Daj ❤️!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi