Skocz do zawartości

[Zamknięty]BOT PHP (Gbot)

FixKinG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nudziło mi się i podpięcie 24 eventów to nic do jednej instancji zrobiłem to w niecałe 2 minuty i zużywa tyle samo pamięci ram co 3 instancje jaki jest sens robienia 3 instancji ktoś mi wytłumaczy?

I bot działa cały czas modyfikuje bot'a (G-bot)

• Właściciel

Już śpieszę ci z odpowiedzią, ogólnie aplikacje rozdziela się instancje z tego powodu żeby generowały mniejszy ruch bo w przypadku kiedy jedna instancja z edytowała by naraz x kanałów to powoduje to większe zużycie momentem niż zrobienie np na kilku.

liczę że jakoś ci wyjaśniłem, co prawda nie są tutaj wszystkie argumenty ponieważ pisze z telefonu na szybko.

pozdrawiam.

• Luźna robota. 1

• 3 tygodnie później...

Robisz tak dlatego m.in. by interwały funkcji były w miarę zgodne z tym co ustawiłeś (1 minuta do 1 minuta). Jeśli jedna instancja w PHP wykonywała by dużą liczbę funkcji to by się zapchała.

@Emos bardzo Cię lubię ale czasem staraj się korzystać z interpunkcji i przeczytaj później co napisałeś by miało to spójność stylistyczną. Masz dużą wiedzę ale możesz ją ubierać w lepsze słowa.

ts.krzysiekn.pl

• 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.