Skocz do zawartości

[Opinia] ts3ekipa.pl

MacieG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ciekaw jestem waszej opinii na temat serwera ts3ekipa.pl. Nie chcę wszczynać dyskusji na temat jego właściciela (heraqu), który już ma bana na tym forum (i na innym), ale opowiem krótko i zwięźle historię z nim związaną. 

Prowadziłem (gdyż wczoraj z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn straciłem) serwer, na który w/w administrator wbijał prawie dzień w dzień i próbował przenieść klanówki na swój serwer i wszystkie osoby z kanałów publicznych. Banowanie nie miało sensu - zmieniał od razu adres IP, prośby i próby wyjaśnienia dlaczego to robi również nie przynosiły oczekiwanego rozwiązania. Po wczorajszej utracie serwera tymczasowo przenieśliśmy się na inny znany komunikator :classic_happy: do wyjaśnienia sprawy serwera. Szanowny młodzieniec heraqu przychodził i uporczywie wszystkim spamił taką oto treścią:

Spoiler

46831542_259570544670777_276882789087838208_n.jpg.242a27ecbab5f6eba9d4cde89b127794.jpg

Nie zabrakło oczywiście jego "propozycji" na Facebook'u:

46516172_324869558096560_7544460559115091968_n.png.cff7763e5e631e67df230ebc9266aaa5.png

takich komentarzy było w sumie 5/6.

Od administracji serwera leciały również groźby w stronę hostingu ts3bahu, że "będzie on leżał w sekundę" i oczywiście nie obyło się bez problemów z Internetem moim i drugiego właściciela mojego serwera. 

Jeśli macie jakieś refleksje na temat serwera i tej osoby możecie się podzielić. Moim zdaniem serwer stoi tak naprawdę dzięki chytremu działaniu administracji, perfidnym chamskim reklamom i różnym próbom przeniesienia klanów na swój serwer. 

Znam osobę, ts3 też. Mogę nawet polecić bo pomagał mi przy ts3. Jak straciłeś server? Co się stało? Tak trochę masz/macie 0 dowodów że wchodził i się reklamował itp. Tak samo screeny mogły być zrobione przez Zbadaj Element. Tak samo piszesz że Ci grozili, czy masz jakieś na to dowody? Piszesz o groźbach na hosting a nagle przechodzisz że obyło się bez problemów z waszym internetem. xd . Nie wnikam. Ja mogę polecić

1 godzinę temu, Alfik_kkk napisał:

Znam osobę, ts3 też. Mogę nawet polecić bo pomagał mi przy ts3. Jak straciłeś server? Co się stało? Tak trochę masz/macie 0 dowodów że wchodził i się reklamował itp. Tak samo screeny mogły być zrobione przez Zbadaj Element. Tak samo piszesz że Ci grozili, czy masz jakieś na to dowody? Piszesz o groźbach na hosting a nagle przechodzisz że obyło się bez problemów z waszym internetem. xd . Nie wnikam. Ja mogę polecić

Wszystkie tematy z opiniami tak się kończą, że zawsze jest rzucany tekst, że screeny mogły być podrobione. Nic dziwnego, w tym świecie...

16 minut temu, MacieG napisał:

Wszystkie tematy z opiniami tak się kończą, że zawsze jest rzucany tekst, że screeny mogły być podrobione. Nic dziwnego, w tym świecie...

No taka prawda, dużo ludzi może coś napisac o Was i o tobie że to to to i to ...A ty licencje straciłeś bo łamałes zasady z tego co widze.

• Właściciel

Niestety nie polecam

Niestety na obecną chwilę też mam negatywne zdanie o osobie "Heraqu" kiedy otrzymał bana z mojej ręki nagle zaczął mnie wyzywać (zaznaczę że wcześniej byliśmy kolegami).

Odnośnie serwera nie raz reklamował się na różnych serwerach.

26 minut temu, Alfik_kkk napisał:

No taka prawda, dużo ludzi może coś napisac o Was i o tobie że to to to i to ...A ty licencje straciłeś bo łamałes zasady z tego co widze.

wszystko da się podrobić jedynie co można to ostrzec w jakiś sposób ale to zawsze jest tak że nie ma 100 % pewności i trzeba samemu pomyśleć.

• Lubię to! 1

2 minuty temu, Emos napisał:

Niestety nie polecam

Niestety na obecną chwilę też mam negatywne zdanie o osobie "Heraqu" kiedy otrzymał bana z mojej ręki nagle zaczął mnie wyzywać (zaznaczę że wcześniej byliśmy kolegami).

Odnośnie serwera nie raz reklamował się na różnych serwerach.

wszystko da się podrobić jedynie co można to ostrzec w jakiś sposób ale to zawsze jest tak że nie ma 100 % pewności i trzeba samemu pomyśleć.

tak zapytam, bo jesteś modem, w tym temacie w opini o serverze mozna pisac opinie o osobach czy tylko o serverze?

• Właściciel
2 minuty temu, Alfik_kkk napisał:

tak zapytam, bo jesteś modem, w tym temacie w opini o serverze mozna pisac opinie o osobach czy tylko o serverze?

jako iż to jest właściciel serwera to jest to brane pod uwagę w przypadku gdyby była to opinia o administracji to jest to nie brane z tego powodu że administracja może być zmieniona na pstryknięcie palcem a właściciel serwera jest na stałe.

w razie pytań pisz priv śmiało.

9 minut temu, Emos napisał:

jako iż to jest właściciel serwera to jest to brane pod uwagę w przypadku gdyby była to opinia o administracji to jest to nie brane z tego powodu że administracja może być zmieniona na pstryknięcie palcem a właściciel serwera jest na stałe.

w razie pytań pisz priv śmiało.

Z tego co mi wiadomo on tam nie jest wlasciiclem tylko technikiem, wlascicielm jest jakis kofi czy cos 

• Właściciel
2 minuty temu, Alfik_kkk napisał:

Z tego co mi wiadomo on tam nie jest wlasciiclem tylko technikiem, wlascicielm jest jakis kofi czy cos 

jako iż ma rangę ASQ jest traktowany według mnie jako osoba głównodowodząca jeżeli się mylę to przepraszam.

• Właściciel
1 minutę temu, Alfik_kkk napisał:

po czym sprwadzasz ze ktos ma asq?

wszedłem na serwer jednak temat zakończył się tak <22:35:51> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "kotlet" (Uszami rusz, dorośnij już 😉 (nie chce Ciebie na tym serverze))

Cytat

<22:31:14> "kotlet": czesć emos
<22:31:25> "Emos": Witaj
<22:31:34> "kotlet": co tam
<22:31:54> "kotlet": jak tma mój niesłuszny ban? bez powodu/dowodów?
<22:32:23> "Emos": dalej ten temat drążysz XD a bana dalej masz słusznie jednak tobie z tego co widzę nie da się wytłumaczyć
<22:32:39> "kotlet": napisales mi ze ban za reklame
<22:32:49> "kotlet": po 1. gdzie w regulaminie jest ze nie mozna się reklamowac?
<22:33:02> "kotlet": po 2. ktos wibl na moim id i pisal, z tego ci widzailem takie akcje powtarzaly się na innych ts
<22:33:06> "Emos": eh reklamowanie na innych serwerach.
<22:33:14> "Emos": w przypadku kiedy posty idą z twojego fb to inna sprawa XD
<22:33:28> "kotlet": jak posty z fb? cO/
<22:33:33> "Emos": heraqu no bez jaj dalej drążysz temat a sam wiesz jak było
<22:33:54> "kotlet": po 3. pisales ze sprawdziales id ktore sie reklamoiwalo i mowiles ze tu mialo range wlasciciel co ja tu rangi wlascicle od paru miesiecy nie mialem
<22:34:00> "kotlet": po 4. jak sprawdzailes to daj screena
<22:34:03> "Emos": eh nie będę kontynować rozmowy dalej ja wszedłem tutaj zobaczyć twoją tylko pozycje na serwerze żebym mógł się wypowiedzeić w temacie 
<22:34:07> "kotlet": po 5. no napisz gdzie to jest w regulaminie
<22:34:12> "Emos": pozdrawiam.
*** Koniec historii czatu
<22:34:26> "kotlet": wrr.rr.
<22:34:37> "kotlet": gdy prosze o dowody to konczysz rozmowe
<22:35:08> "Emos": nie bo ci napisałem nie raz że nie muszę ci nic pokazywać mogę to zrobić dobrowolnie jednak z twojej rozmowy obrażającej mnie wynika że nie ma najmniejszego sensu

dla streszczenia kiedy chciałem mu wysłać dobrowolnie dowód to mnie zaczął wyzywać dla tego teraz o to się ubiega a jako iż obraża moją osobę i nie jestem zmuszony mu nic dawać to zmienia postać rzeczy.

Oczywiście ja też nie polecam tej osoby ze względu na reklamy innych serwerów oraz "Kozaczenia" z jego strony.

Ps. Weź mu ktoś powiec że piszę się serwer a nie server a jak co niech se w Google sprawdzi XD

Godzinę temu, bloszek napisał:

Oczywiście ja też nie polecam tej osoby ze względu na reklamy innych serwerów oraz "Kozaczenia" z jego strony.

Ps. Weź mu ktoś powiec że piszę się serwer a nie server a jak co niech se w Google sprawdzi XD

Krótko i na temat. Kozaczy i myśli, że jest najmądrzejszy na świecie. 

PS: heraqu pisze taką samą składnią jak Alfik_kkk i też popełnia błąd w słowie server. Ciekawe :classic_rolleyes:, ale może to zbieg okoliczności jak te wszystkie reklamy. 

• 4 miesiące temu...