Skocz do zawartości

Accounting wyrzuca błąd z licencją

MacieG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś (21.11) około godziny 22:44 mój serwer został wyłączony. W logach jego odnalazłem powód wyłączenia: license expired, shutting down!. Czy może być to jednorazowy błąd czy raczej sytuacja prawdziwa, że moja licencja wygasła. Posiadam NPL, a jak wiadomo nowych nie można rejestrować od pół roku. 

E-mail, na który jest (albo nawet i była) zarejestrowana licencja został zablokowany (po wielu konsultacjach support nie potrafił odpowiedzieć dlaczego). Jak wspomniałem wyżej nowej licencji utworzyć nie mogłem i nie wiem co mam teraz robić w tej sytuacji. Czy ktoś wie jak mam postąpić? 

Z tego co się dowiedziałem, to TS3 usuwa licencje NPL całkowicie i jeśli ktoś chce mieć swój własny serwer zmuszony jest kupić AAL. Szkoda tylko, że nie pojawiła się żadna informacja z wyprzedzeniem. W tym przypadku jest to dla mnie strata ponad 200 osób. 

Edytowane przez MacieG
  • Lubię to! 1

• Właściciel
Godzinę temu, krzysieK. napisał:

Rzekomo NPL'ki są już przestarzałe i nie ma możliwości przedłużenia jej, nie wiem ile w tym prawdy.

Nie poprostu licencje npl są wygaszane i prawdopodobnie zostaną całkowicie zlikwidowane 

• Lubię to! 2

zapraszam do obserwacji 🙂

W dniu 21.11.2018 o 23:26, MacieG napisał:

Witam,

dziś (21.11) około godziny 22:44 mój serwer został wyłączony. W logach jego odnalazłem powód wyłączenia: license expired, shutting down!. Czy może być to jednorazowy błąd czy raczej sytuacja prawdziwa, że moja licencja wygasła. Posiadam NPL, a jak wiadomo nowych nie można rejestrować od pół roku. 

E-mail, na który jest (albo nawet i była) zarejestrowana licencja został zablokowany (po wielu konsultacjach support nie potrafił odpowiedzieć dlaczego). Jak wspomniałem wyżej nowej licencji utworzyć nie mogłem i nie wiem co mam teraz robić w tej sytuacji. Czy ktoś wie jak mam postąpić? 

Z tego co mi wiadomo od paru osob, łamałeś regulamin NPL. brak forum itp. Ktoś zgłosił i Ci zablokowali. Na pewno Ci napisali tydzień wcześniej że masz tydzień na poprawe. Macei forum na którym jest 0 aktywności: UXKRl6M.png

Interesująca sprawa, żadnego e-maila od TeamSpeak nie dostałem. W sumie dzięki za odpowiedź, w ten sposób wiem kto się do tego przyczynił, wszystko znajduje się w temacie z opinią, który z resztą czytałeś. Miło słyszeć oskarżenia dotyczące forum od znajomego pewnego administratora, który również przez długi czas nie posiadał wyraźnego odnośnika do forum na swojej stronie. Nic tylko bić brawa za 3 miesiące nachodzenia, gróźb i prób wykradnięcia klanów - w sumie z sukcesem, gratuluję, ale wydaje mi się, że ludzie przez których został skrzywdzony nigdy mu tego nie zapomną, bynajmniej ja nie mam zamiaru tej sprawy tak zostawiać. Nie da się mu przetłumaczyć niczego w Internecie, to zobaczymy jak zmierzy się z prawem, ale to już jest moja prywatna kwestia między mną, a nim. 

Temat w takim razie proszę zamknąć, skoro nieznany mi dotąd użytkownik wyjaśnia całą sprawę, z którą chyba nie ma nic wspólnego :classic_happy:

15 godzin temu, MacieG napisał:

Interesująca sprawa, żadnego e-maila od TeamSpeak nie dostałem. W sumie dzięki za odpowiedź, w ten sposób wiem kto się do tego przyczynił, wszystko znajduje się w temacie z opinią, który z resztą czytałeś. Miło słyszeć oskarżenia dotyczące forum od znajomego pewnego administratora, który również przez długi czas nie posiadał wyraźnego odnośnika do forum na swojej stronie. Nic tylko bić brawa za 3 miesiące nachodzenia, gróźb i prób wykradnięcia klanów - w sumie z sukcesem, gratuluję, ale wydaje mi się, że ludzie przez których został skrzywdzony nigdy mu tego nie zapomną, bynajmniej ja nie mam zamiaru tej sprawy tak zostawiać. Nie da się mu przetłumaczyć niczego w Internecie, to zobaczymy jak zmierzy się z prawem, ale to już jest moja prywatna kwestia między mną, a nim. 

Temat w takim razie proszę zamknąć, skoro nieznany mi dotąd użytkownik wyjaśnia całą sprawę, z którą chyba nie ma nic wspólnego :classic_happy:

z tego co wiem to parę osób zgłaszało Wasz server, a że łamiecie/łamaliście regulamin to zablokowali

dziwne, mam licencje NPL i 23 miała wygasnąć a pomimo to nadal mam aktywny serwer [?] 

Chyba coś przeskrobałeś mordo 🙂

#edit

o kurwa nie działa już

Edytowane przez Arsen
miał racje chłop coś napsuli koczkodany

Jeśli miałeś ważną licencje a wyskoczyło Ci, że licencja wygasła jest to spowodowane tym, że na 10000% złamałeś regulamin. W tym momencie licencji NPL nie ma i raczej nie będzie. Powodem mogło być:

- 50 userów na forum

- Kanały publiczne, vip

- Rangi komercyjne, vip

- Brak poczty pod swojej domeny

O zablokowaniu licencji NIE dostaniesz wiadomości ze względu na to, że to nie jest ich obowiązek informowania supportu o ich działaniach.

Najlepszym rozwiązaniem jest napisać wiadomość do supportu w sprawie odnowienia licencji i wytłumaczeniu dla czego złamałeś powyższy regulamin - szansa, że odzyskasz licencje to 20% bez dobrego pomysłu 😉 

Edytowane przez shizzer

11 godzin temu, shizzer napisał:

Jeśli miałeś ważną licencje a wyskoczyło Ci, że licencja wygasła jest to spowodowane tym, że na 10000% złamałeś regulamin. W tym momencie licencji NPL nie ma i raczej nie będzie. Powodem mogło być:

- 50 userów na forum

- Kanały publiczne, vip

- Rangi komercyjne, vip

- Brak poczty pod swojej domeny

O zablokowaniu licencji NIE dostaniesz wiadomości ze względu na to, że to nie jest ich obowiązek informowania supportu o ich działaniach.

Najlepszym rozwiązaniem jest napisać wiadomość do supportu w sprawie odnowienia licencji i wytłumaczeniu dla czego złamałeś powyższy regulamin - szansa, że odzyskasz licencje to 20% bez dobrego pomysłu 😉 

Dzięki za odpowiedź, ale już wyżej napisałem, że temat wyjaśniony. Do supportu napisałem dzień po sytuacji i po dzień dzisiejszy nie uzyskałem odpowiedzi. Pewnie po 50 ticketach pewnej osoby stwierdzili, że "jak dużo to coś jest" i zablokowali. 

• Lubię to! 1

• Tajson zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • Tajson zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.