Skocz do zawartości

(Opinia) TSHero.pl

wʜɪᴛᴇ™
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Moja opinia odnośnie serwera niestety jest negatywna ponieważ właściciela odpowiedzi na moje pytanie wyglądało tak.

Cytat

<16:04:00> "Emos": Witaj hero mam do ciebie pytanie, z jakiego powodu zbanowałeś u siebie użytkownika o nicku biali
<16:04:24> "HeRo": A co nei moge?
<16:04:29> "Emos": jestem administratorem tsowcze i pytanie to kieruje z powodu chęci wypowiedzenia się w opini.i
<16:05:02> "Emos": możesz na swoim serwerze oczywiście po prostu się normalnie chciałem zapytać jako zwykły użytkownik.
<16:07:37> "Emos": czyli powód bana to był po prostu niechęć do osoby tak ?
<16:08:39> "HeRo": Nie bede odpowiadal na to pytanie
<16:08:41> "HeRo": dzieki
<16:08:43> Twój rozmówca zamknął konwersację
<16:08:55> "Emos": rozumiem i pozdrawiam.

to daje trochę do myślenia.

• Lubię to! 1

Cześć,

Wiesz.. Ty przynajmniej miałeś okazje z nim porozmawiać bo ja tylko jak wszedłem od razu dostałem blokadę 😄 

<16:10:52> You were banned permanently from the server by "HeRo" (byee)

Jak już banujesz to z powodem, który jest adekwatny do zbanowania mnie na stałe na Twoim serwerze.

Dobry poziom reprezentują Ci panowie! 

9 minut temu, Emos napisał:

Moja opinia odnośnie serwera niestety jest negatywna ponieważ właściciela odpowiedzi na moje pytanie wyglądało tak.

to daje trochę do myślenia.

Cześć, jest to MÓJ SERWER i moge na nim robić co chcę, do nich coś mam dla tego ich zbanowałem, ciebie szanuje dla tego że robisz fajne aplikacje

Pozdrawiam.

8 minut temu, ` .Łukasz. napisał:

Cześć,

Wiesz.. Ty przynajmniej miałeś okazje z nim porozmawiać bo ja tylko jak wszedłem od razu dostałem blokadę 😄 

<16:10:52> You were banned permanently from the server by "HeRo" (byee)

Jak już banujesz to z powodem, który jest adekwatny do zbanowania mnie na stałe na Twoim serwerze.

Dobry poziom reprezentują Ci panowie! 

Idź dalej robić projekty które sprzedajesz 🙂 

• Lubię to! 1
  • Kocham To! 1

• Właściciel
Teraz, HeRo napisał:

Cześć, jest to MÓJ SERWER i moge na nim robić co chcę, do nich coś mam dla tego ich zbanowałem, ciebie szanuje dla tego że robisz fajne aplikacje

Pozdrawiam.

Idź dalej robić projekty które sprzedajesz 🙂 

również do twojej osoby nic nie mam oceniłem po prostu postawę po rozmowie pracuj dalej nad serwerem i rozwijaj go i wtedy ocenie ponownie pozdrawiam.

w razie pytań pisz w wiadomości prywatnej.

• Lubię to! 1

2 minuty temu, Emos napisał:

również do twojej osoby nic nie mam oceniłem po prostu postawę po rozmowie pracuj dalej nad serwerem i rozwijaj go i wtedy ocenie ponownie pozdrawiam.

w razie pytań pisz w wiadomości prywatnej.

Nie ma problemu 🙂 Jedną osobę zbanowałem dla tego bo nie nawidze oszustów 😉 

Powodzenia w aplikacjach.

• Dzięki! 1

Teraz, HeRo napisał:

śmiało tylko nie oszukiwać na licencje i blokować.

Dzięki skończyłem już odnośnie twojej osoby.

Oszukiwać?

Przedstaw mi dowody, które to udowadniają bo po raz kolejny oskarżasz moją osobę o coś, czego się nie doświadczyłem.. a przede wszystkim, grozisz mi jakimiś pozwami do sądu.. Skąd Ty się urwałeś? Bez dowodów i za fałszywe oskarżenia publicznie to jeszcze sam mogę oczekiwać od Ciebie odszkodowania. Więc uważaj co piszesz.

• Lubię to! 1

11 minut temu, ` .Łukasz. napisał:

Oszukiwać?

Przedstaw mi dowody, które to udowadniają bo po raz kolejny oskarżasz moją osobę o coś, czego się nie doświadczyłem.. a przede wszystkim, grozisz mi jakimiś pozwami do sądu.. Skąd Ty się urwałeś? Bez dowodów i za fałszywe oskarżenia publicznie to jeszcze sam mogę oczekiwać od Ciebie odszkodowania. Więc uważaj co piszesz.

Śmiało 🙂 Wszystko w swoim czasie, miłego dnia.

• 3 miesiące temu...