Skocz do zawartości

[Archiwum]NightTigers.pl - Niech pochłonie Cię ciemność.

NightTigers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, heraqu napisał:

Strasznie dziwny wyglad servera, widze dużo pustych/zbędnych kanałow.

+

ykB3QcT.png

po tym straciłem wszystkie prawa, nie mogę nigdzie wejść, napisać, itp. Ranga ma brak permisjii

KpqIEjA.png

Co do wyglądu to myślę że każdy ma indywidualne podejście, ale kanały które dają spacery oddzielające rangi ustawie żeby osoby bez rangi rejestracyjnej nie mogły tam wchodzić.

Dzięki za opinie. 

nt.png.280280559444ad892f4fbabd0c0cb2a2.png

• 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Serwer godny polecenia co prawda nie miałem okazji porozmawiać z właścicielem ale mają ciekawe i autorskie rozwiązanie typu "coinsbot" którego w sumie jeszcze nie miałem okazji spotkać, co prawda jak dla mnie ma parę błędów ale zakładam że wasz technik je naprawi.

według mnie jedynie co możecie zmienić to układ kanału bo naprawdę jest to chaotycznie zrobione i ciężko się odnaleźć nowej osobie.

• Dzięki! 1

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak tylko widzę, że ktoś nie umie robić spacerów (podejrzyj sobie u mnie na starym TS, mam niby taki sam spacer ale jednak działający XD) to od razu moja opinia leci tak o połowę xD

image.thumb.png.1ddc1c7bdd1986be1dd2a973df2cf6ca.png

Ikonki się nie ładują xD

Name:NightTigers.pl - [Dostepni uzytkownicy: 65/256]
Server Nicknames:NightTigers
Version:3.5.1 (17.12.2018 21:00:55) on 
License:Licencja aktywacyjna
Uptime:40 dni 20 hour(s) 41 minute(s) 40 s
Current Channels:686
Current Clients:73 / 256 (-5 reserved)

Current Queries:8 / 256

686 kanałów i 65 osób online? XD Niezły macie rozmach, ale zapłaćcie użytkownikom ubezpieczenie od permanentnego zużycia się scrolla w myszce XD

Banner NAWET ładny ale ma strasznie niską rozdzielczość/jakość i traci dużo na tym. Przy okazji z prawej strony tygrysa (strona z mojej perspektywy) wyłania sie czarna plama, jakby się grafik potknął przy pracy 😄

3/10

Edytowane przez krzysiekn

ts.krzysiekn.pl

^, Panie ekspert.

Ja rozumiem, że Pan ocenia serwery w profesjonalny sposób lecz:

Winą jest Twoja rozdzielczość a nie wina serwera.

Ponadto w tym samym czasie sprawdziłem ikonki, też błąd wystąpił pewnie tylko u Ciebie ponieważ mi osobiście ikony pokazały się prawidłowo, co do bannera to grafika wygląda jak rozmazana z przyczyn czysto jasnych -- grafika została wykonana na mała 'widok', jak się zmniejszy to o wiele lepiej to wygląda, dlatego bannery powinno się robić w 'full hd' (1920x1080).

• Dzięki! 1

20 godzin temu, Borygard napisał:

^, Panie ekspert.

Ja rozumiem, że Pan ocenia serwery w profesjonalny sposób lecz:

Winą jest Twoja rozdzielczość a nie wina serwera.

Ponadto w tym samym czasie sprawdziłem ikonki, też błąd wystąpił pewnie tylko u Ciebie ponieważ mi osobiście ikony pokazały się prawidłowo, co do bannera to grafika wygląda jak rozmazana z przyczyn czysto jasnych -- grafika została wykonana na mała 'widok', jak się zmniejszy to o wiele lepiej to wygląda, dlatego bannery powinno się robić w 'full hd' (1920x1080).

congratz

https://streamable.com/jpviu - tyle w temacie spacerów panie specjalisto

ts.krzysiekn.pl

• 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Cytat

10. Tematy które są nieaktywne od minimum 31 dni, bądź zostały zablokowane zostają przeniesione do działu "archiwum", w celu przywrócenia reklamy autor tematu zobowiązany jest napisać wiadomość prywatną do moderacji forum.

Twój temat został przeniesiony do archiwum.

Teamspeak3: LuckySpeak.pl

Kontakt: Forum

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.