Skocz do zawartości

[Archiwum]OPINIA ZONE-TS3.PL [NIE POLECAM]

heraqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co ma ten screen pokazać... Chyba tylko twoją głupotę, kolejny temat i kolejne "moge dać ss" Weź ty sie w końcu zajmij sobą bo naprawdę oceniasz inne jak by twój był największy i najlepszy na świecie.  Co do poziomu właściciela - Na głupie pytania głupie odpowiedź, tyle ode mnie. A tak w ogóle oceniasz poziom właściciela czy serwer TS3 bo nazwa tematu a treść to 2 różne sprawy.

Weź  Ty się lepiej nie ośmieszaj już. Piszesz cały czas tematy "Nie polecam" jakieś opinie które nikomu nic nie dają. Nam pisałeś że gildie przychodzą do cb a przyszła 1 która wróciła do nas po 2h. Oceniasz inne teamspeaki a twój nie jest lepszy, 100 stref sam syf. Wchodzisz na ts i się mądrzysz a nic nie wiesz o TS. Masz chyba rozdwojenie jaźni bo serio na twoje bezsensowne tematy już nie da się ptarzć na to... 

• Kocham To! 2

• 2 miesiące temu...
18 godzin temu, Krecik napisał:

Nie Polecam.

1. Ban za siedzenie afk  lub z wyłączonym mikrofonem ? ( Ranga vRoot działa ) https://scr.hu/yjjw0Gr 

2. Strona Techniczna leży. Serwer wywala, usuwa dane z bazy danych.

3. Rangi administracyjne dla przypadkowych osób.

4. Jeden z właścicieli leci na modulatorze.

Ostatecznie pisząc, że opinia pojawi się na forum dostaje bana "Działanie na szkodę serwera" , A jedyną osobą która działa na szkodę to ten wasz ułomny Root.

Jeśli oferują wam przejście na ten TeamSpeak, odradzam.  Brak profesjonalizmu do prowadzenia projektu.

Nawet nie będę opisywał tego głębiej, z racji ze to strata czasu opisując ten syf.

Pozdrawiam.

Pomyliłeś tsy gościu sprawdź pierw dokładnie a potem komentuj😉

26 minut temu, TheKacperos4 napisał:

Proszę o usunięcie posta tsa już nie ma a KloszU był tylko chwilowym włascicielem.

Nie ma tak łatwo 🙂 Brałeś teraz cierpisz, bierz osoby zaufane a nie debili. Teraz ja z chęcią opinię dodam.
1) Wiele razy reklama u mnie na ts.
2) Bany za nic, chciałem tylko wyjaśniać sytuację.
3) Groźby ddos ze strony byłych czy aktualnych administratorów.

Nie mam na nic dowód bo pluje na takie serwery szkoda sobie pamięć marnować.

• Dzięki! 1

20 minut temu, D0M1N000 napisał:

Nie ma tak łatwo 🙂 Brałeś teraz cierpisz, bierz osoby zaufane a nie debili. Teraz ja z chęcią opinię dodam.
1) Wiele razy reklama u mnie na ts.
2) Bany za nic, chciałem tylko wyjaśniać sytuację.
3) Groźby ddos ze strony byłych czy aktualnych administratorów.

Nie mam na nic dowód bo pluje na takie serwery szkoda sobie pamięć marnować.

hahahah 3 wymyślone z nikąd a 1 to gdy ja chciałem to wyjaśnić i pisałem do ciebie to dobrze wiesz jakie odpowiedzi dostawałem

2 minuty temu, TheKacperos4 napisał:

hahahah 3 wymyślone z nikąd a 1 to gdy ja chciałem to wyjaśnić i pisałem do ciebie to dobrze wiesz jakie odpowiedzi dostawałem

Nie wchodzę do Ciebie z kolejnymi reklamami bo to nie ma sensu i tak i tak nic to nie da wam.

1 minutę temu, D0M1N000 napisał:

Nie wchodzę do Ciebie z kolejnymi reklamami bo to nie ma sensu i tak i tak nic to nie da wam.

Gościu i tak twój śmieszny tsik którego nw czy jeszcze prowadzisz nie jest nic warty bez kredensa i dobrze o tym wiesz niestety ja mam dowody na to że chciałem sprawę wyjaśnić a ty to olałeś a ty nic nie masz i nigdy nie dostałem informacji od administracji żeby taki błazen na tsa mi wbijał

4 minuty temu, TheKacperos4 napisał:

Gościu i tak twój śmieszny tsik którego nw czy jeszcze prowadzisz nie jest nic warty bez kredensa i dobrze o tym wiesz niestety ja mam dowody na to że chciałem sprawę wyjaśnić a ty to olałeś a ty nic nie masz i nigdy nie dostałem informacji od administracji żeby taki błazen na tsa mi wbijał

xD Po co mieszasz w to kredensa... Może admin może user nie wiem banuje takie osoby.  A co do ddosów ogarnij administrację użytkowników a nie wchodzę i dostaje groźby. Temat dla mnie zamknięty mam zapierdol na xbot i nie mam czasu teraz dyskutować. Nasze sprawy, które wyjaśnialiśmy były trochę czasu temu.

Teraz, xAgresywny napisał:

Nie łatwiej ustawić na ts że po np. 7 dniach spędzonych na ts można pisać i wgl ? Było by o wiele mniej  reklam i nie potrzebnych  spin ?

Nie będę ograniczał użytkowników, prowadzę serwer po swojemu moja administracja potrafi się nie reklamować i nie grozić ddosami czy innymi gównami ale niestety nie u wszystkich to działa. 

Teraz, D0M1N000 napisał:

Nie będę ograniczał użytkowników, prowadzę serwer po swojemu moja administracja potrafi się nie reklamować i nie grozić ddosami czy innymi gównami ale niestety nie u wszystkich to działa. 

Wiesz jak ktoś jest idiotą i nie umie w inny sposób zareklamować swojego serwera to moim zdaniem nie powinien prowadzić serwera publicznego 😉 

• Lubię to! 1

Teamspeak3: LuckySpeak.pl

Kontakt: Forum

Teraz, xAgresywny napisał:

Wiesz jak ktoś jest idiotą i nie umie w inny sposób zareklamować swojego serwera to moim zdaniem nie powinien prowadzić serwera publicznego 😉 

Może nie idiotą ale nie potrafi zarządzać. A najlepsze jest nakręcanie użytkowników przez adminów. Dobra to nie ten temat więc kończę dyskusję.

• Lubię to! 1

• Właściciel

Czy serwer wgl działa ?

Cytat

<21:54:16> Próba określenia nazwy hosta zone-ts3.pl
<21:54:17> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na zone-ts3.pl
<21:54:20> Połączono z serwerem: "Jutuby.Net | online: 97 | Brak IPLoggerów | Autorski | Darmowy"
<21:54:28> Właściwości serwera zostały edytowane przez "Jutuby @ Updater"

bo mnie łączy z innym serwerem wgl.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

🍪 Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.