Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

CZITEREKKK

CEO ABot
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Time Online

  2h 30m 23s
Polecający Adminio

Ostatnia wygrana CZITEREKKK w dniu 13 Sierpnia

Użytkownicy przyznają CZITEREKKK punkty reputacji!

Reputacja

6 Neutral

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

330 wyświetleń profilu
 1. Moja subiektywna opinia na temat serwera TeamSpeak3 "Ts-Club.PL": + ładny oraz przejrzysty wygląd kanałów - po kliknięciu w banner serwera przenosi na stronę z adresem numerycznym (tzn. http://151.80.143.24/, brak certyfikatu SSL do panelu lidera), - niekompletne permisje dla grup (np. brak możliwości przeglądania top'ek serwerowych z rangą gościa), - bot query nie jest w pełni gotowy do użytkowania (automatyczne nadawanie kanału prywatnego nie działa, w liście administracji obok nick'u administratora "Profil" przekierowuje na stronę bota query), "<12:12:41> Zostałeś wykopany z kanału "✔ Kanał Prywatny [Wejdź]" przez "Ts-Club » Updater" (Jesteś już zarejestrowany/a!)", - wysoki ping jak na dzisiejsze serwery TeamSpeak3 ( przykład: na serwerze TeamSpeak3 z polskiej lokalizacji OVH 20ms, na "Ts-Club.PL" 40ms). A co wy sądzicie o tym serwerze? Ja zdecydowanie go nie polecam. Jest wiele lepszych serwerów, na których nie ma takich błędów oraz oferują lepsze połączenie z serwerem.
 2. @ShaRVieN3 ??? Po pierwsze nie jesteśmy kolegami XD. Projekt TSHOT sprzedałem przez brak czasu, na prowadzenie go. Skoro źle prowadziłem projekt TSHOT, to dlaczego tak bardzo chciałeś do niego dołączyć? Zająłem się aplikacją abots3.
 3. Nie polecam, ewidentnie jakiś niedorozwinięty. Dziecinne zachowanie, nieodpowiedzialny.
 4. Moim zdaniem, by zwiększyć szanse na zyskanie współpracy, moglibyście bardziej rozwinąć, czym się zajmujecie. Coś o waszej infrastrukturze. Co możecie zaoferować. Jest wiele firm hostingowych, więc dlaczego akurat wy? Ceny też nie zachęcają.
 5. Odznaka z okazji eventu Drone Champions League Kod można aktywować poprzez konto myTeamSpeak KOD: DRONECHAMP
 6. Cześć, Przedstawiamy wersje aplikacji abots3 1.0.7-beta, do automatyzacji serwerów TeamSpeak3. Informujemy, że jest to przedostatnia wersja beta naszej aplikacji. Przez ostatnie miesiące przygotowywaliśmy naszą aplikacje, do wypuszczenia oficjalnej stabilnej wersji. Trwały również prace nad naszą infrastrukturą, by utrzymać aplikacje na najwyższym poziomie, dbając o jej stabilność oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości prywatne w celu zakupu aplikacji! Jednocześnie możemy ogłosić, że klienci naszej poprzedniej aplikacji do automatyzacji serwerów TeamSpeak3 ABot 2.1 dostaną dodatkowy miesiąc korzystania z naszej aplikacji abots3. Niżej załączam listę zmian jakie wprowadziliśmy w tej wersji aplikacji. Zespół ABots.pl
 7. Co masz na myśli pisząc wiedza o ts? W jakim zakresie?
 8. Można prosić o jakiekolwiek dowody?
 9. + Polecam użytkownika. Współpracowałem przez długi okres czasu.
 10. @ShaRVieN3 Sądzę, że hipokryzją jest twoja opinia, jeszcze 12 godzin temu chciałeś uczestniczyć w tym projekcie. Lecz po mojej jedno znacznej odpowiedzi napisałeś opinie na ten serwer? Skoro było tak źle to czemu chciałeś wrócić do projektu oraz sprowadzać swoich znajomych i gildie? Pisząc, że wiesz, że nie jestem chętny do współpracy pytasz mnie czy możemy zacząć wszystko od nowa??? Potem napisałeś, że skoro się nie odzywam to życzysz mi miłego wieczoru oraz prowadzenia ts, po czym na prywatnej wiadomości pytasz mnie czy odpowiem czy nie??? Zostałeś oddalony z projektu tshot.pl z powodu braku szacunku do innych osób oraz braku kompetencji do prowadzenia tego projektu na takiej randze. Wywyższanie się oraz mówieniem innym adminom, że są niżej od Ciebie i są nikim na tym ts nie jest adekwatne do tej rangi. Powinieneś mieć szacunek dla osób które tak jak ty chcą coś wnieść w ten projekt. Od czasu, po nawet i miło spędzenia tych chwil na tym serwerze. Nadal tylko nie wiem dlaczego napisałeś, że mam za niski poziom? Stwierdziłem, że nie nadajesz się do tego projektu przez brak szacunku oraz kompetencji na tej randze, więc jako właściciel tego serwera mam pełne prawo Cie od niego odsunąć. Możesz mi wytłumaczyć co definiujesz swoim stwierdzeniem niskiego poziomu właściciela? @quentiss Quentiss nie rozumiem sensu twojej opinii. Nie podałeś żadnego dowodu. Mogę prosić dowód na "wycinanie"? Co masz na myśli mówiąc, że jestem dwulicowy oraz toksyczny? Mogę jakieś poparcie tych słów? @SENSE Odnośnie Ciebie nie widzę sensu się wypowiadania. Jesteś osobą dwulicową przez brak dostępu @ShaRVieN3 do adresów ip poszukiwałeś ip 1nTensiVe na różnych wyciekach. Mówiąc coś w stylu "On jest na każdych wyciekach". Po czym mówisz 1nTensiVe, że dałem Tobie tego adres ip. Jeśli wyprzesz się wszystkiego co tutaj napisałem to trudno. Sam wiesz najlepiej jak jest. Nie widzę sensu konwersacji z Tobą.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...